SKFS ocenění na Dni středočeského fotbalu také nejlepší střelce

25. 7. 2023

Přípravy na Den středočeského fotbalu vrcholí. Ten se uskuteční v neděli od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Akce začne přípravným zápasem domácích Jinočan s Radotínem. Hned po utkání dojde na slavnostní předávání cen pro nejlepší střelce soutěží SKFS a rozhodčí SKFS. „Odezva hráčů je super. Jsem potěšený. Až na tři nebo čtyři střelce převezmou ocenění sami hráči. Přijedou s rodinami. Z toho mám radost," uvedl asistent sekretáře SKFS Jan David, který akci organizačně zajišťuje.

Slabší odezva je podle Davida z vedení Okresních fotbalových svazů. „I jim chceme předat plaketu a poděkovat za práci, ale z odezvy na potvrzení účasti jsem malinko zklamaný. Věřím ale, že se účast zvedne. Největší účast potvrdil OFS Příbram, dále Praha – východ a západ nebo Nymburk," vyjmenoval.

O hudební doprovod akce se po celý den bude starat vyhlášený DJ Patrik Rokl. „Chybět nebude ani bohaté občerstvení. Chystáme pečené prase, grilovanou zeleninu a samozřejmostí je i otevřené občerstvení domácího klubu. K pití bude na výběr pivo, víno i nealko," zval na akci Jan David.

Na akci bylo sekretářem pozváno téměř 700 lidí. „Potvrzeno mám skoro sto účastníků. Jiní mi řekli, že se zúčastní, ale nepotvrdili mi to emailem. Takže si netroufnu celkovou účast odhadnout," usmíval se David a dodal: „Pozvali jsme také předsedy KFS z Čech, Řídící komisi Čechy a předsedu FAČR Petra Fouska."

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top