SKFS ocenění na Dni středočeského fotbalu také nejlepší střelce

25. 7. 2023

Přípravy na Den středočeského fotbalu vrcholí. Ten se uskuteční v neděli od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Akce začne přípravným zápasem domácích Jinočan s Radotínem. Hned po utkání dojde na slavnostní předávání cen pro nejlepší střelce soutěží SKFS a rozhodčí SKFS. „Odezva hráčů je super. Jsem potěšený. Až na tři nebo čtyři střelce převezmou ocenění sami hráči. Přijedou s rodinami. Z toho mám radost," uvedl asistent sekretáře SKFS Jan David, který akci organizačně zajišťuje.

Slabší odezva je podle Davida z vedení Okresních fotbalových svazů. „I jim chceme předat plaketu a poděkovat za práci, ale z odezvy na potvrzení účasti jsem malinko zklamaný. Věřím ale, že se účast zvedne. Největší účast potvrdil OFS Příbram, dále Praha – východ a západ nebo Nymburk," vyjmenoval.

O hudební doprovod akce se po celý den bude starat vyhlášený DJ Patrik Rokl. „Chybět nebude ani bohaté občerstvení. Chystáme pečené prase, grilovanou zeleninu a samozřejmostí je i otevřené občerstvení domácího klubu. K pití bude na výběr pivo, víno i nealko," zval na akci Jan David.

Na akci bylo sekretářem pozváno téměř 700 lidí. „Potvrzeno mám skoro sto účastníků. Jiní mi řekli, že se zúčastní, ale nepotvrdili mi to emailem. Takže si netroufnu celkovou účast odhadnout," usmíval se David a dodal: „Pozvali jsme také předsedy KFS z Čech, Řídící komisi Čechy a předsedu FAČR Petra Fouska."

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top