SKFS ocenění na Dni středočeského fotbalu také nejlepší střelce

25. 7. 2023

Přípravy na Den středočeského fotbalu vrcholí. Ten se uskuteční v neděli od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Akce začne přípravným zápasem domácích Jinočan s Radotínem. Hned po utkání dojde na slavnostní předávání cen pro nejlepší střelce soutěží SKFS a rozhodčí SKFS. „Odezva hráčů je super. Jsem potěšený. Až na tři nebo čtyři střelce převezmou ocenění sami hráči. Přijedou s rodinami. Z toho mám radost," uvedl asistent sekretáře SKFS Jan David, který akci organizačně zajišťuje.

Slabší odezva je podle Davida z vedení Okresních fotbalových svazů. „I jim chceme předat plaketu a poděkovat za práci, ale z odezvy na potvrzení účasti jsem malinko zklamaný. Věřím ale, že se účast zvedne. Největší účast potvrdil OFS Příbram, dále Praha – východ a západ nebo Nymburk," vyjmenoval.

O hudební doprovod akce se po celý den bude starat vyhlášený DJ Patrik Rokl. „Chybět nebude ani bohaté občerstvení. Chystáme pečené prase, grilovanou zeleninu a samozřejmostí je i otevřené občerstvení domácího klubu. K pití bude na výběr pivo, víno i nealko," zval na akci Jan David.

Na akci bylo sekretářem pozváno téměř 700 lidí. „Potvrzeno mám skoro sto účastníků. Jiní mi řekli, že se zúčastní, ale nepotvrdili mi to emailem. Takže si netroufnu celkovou účast odhadnout," usmíval se David a dodal: „Pozvali jsme také předsedy KFS z Čech, Řídící komisi Čechy a předsedu FAČR Petra Fouska."

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top