Setkání s předsedy okresních fotbalových svazů se zajímavou diskusí

4. 2. 2023

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se ve středu setkalo v Pivovaru Strahov s předsedy Okresních fotbalových svazů ze Středočeského kraje. Na setkání dorazili zástupci téměř všech okresů, u některých nahradili předsedy jejich kolegové.

Diskusi vedl sekretář SKFS Tomáše Turek společně s předsedou Tomášem Neumannem, který znovu apeloval na nahrávání zápasů na video. Prvním tématem byla restrukturalizace soutěží FAČR a téma se dotklo i mládežnických soutěží ve Středočeském kraji.

Představen byl i plánovaný rozpočet SKFS, ve kterém se počítá s podporou akcí v SKFS. Předseda OFS Beroun Ondřej Lípa všem okresům nabídl možnost využít dotaci 30 tisíc korun od hnutí F-evoluce na jakýkoliv smysluplný projekt.

REPORTÁŽ | Setkání SKFS s předsedy OFS

Sekretář Turek informoval také o posunu termínů. Přihlášky do soutěží SKFS by chtěl stihnout do 31. května, aktiv by chtěl ideálně uspořádat ve čtvrtek 29. června.

Diskusním plénem proběhlo také téma atestace umělých povrchů či kolaudační protokoly pro stadiony SKFS.

Přítomný předseda OFS Kladno Petr Blažej otevřel téma rozhodčích a informoval o možnosti lektorství pro všechny OFS ve Středočeském kraji.

Velkou diskusi na závěr vyvolal také návrh na zvýšení členských příspěvků FAČR. Přítomní funkcionáři se shodli, že navýšení o sto korun je reálné v případě, že se celá stokoruna vrátí do okresů a bude rozdělena dle počtu členů FAČR.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top