Setkání s předsedy okresních fotbalových svazů se zajímavou diskusí

4. 2. 2023

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se ve středu setkalo v Pivovaru Strahov s předsedy Okresních fotbalových svazů ze Středočeského kraje. Na setkání dorazili zástupci téměř všech okresů, u některých nahradili předsedy jejich kolegové.

Diskusi vedl sekretář SKFS Tomáše Turek společně s předsedou Tomášem Neumannem, který znovu apeloval na nahrávání zápasů na video. Prvním tématem byla restrukturalizace soutěží FAČR a téma se dotklo i mládežnických soutěží ve Středočeském kraji.

Představen byl i plánovaný rozpočet SKFS, ve kterém se počítá s podporou akcí v SKFS. Předseda OFS Beroun Ondřej Lípa všem okresům nabídl možnost využít dotaci 30 tisíc korun od hnutí F-evoluce na jakýkoliv smysluplný projekt.

REPORTÁŽ | Setkání SKFS s předsedy OFS

Sekretář Turek informoval také o posunu termínů. Přihlášky do soutěží SKFS by chtěl stihnout do 31. května, aktiv by chtěl ideálně uspořádat ve čtvrtek 29. června.

Diskusním plénem proběhlo také téma atestace umělých povrchů či kolaudační protokoly pro stadiony SKFS.

Přítomný předseda OFS Kladno Petr Blažej otevřel téma rozhodčích a informoval o možnosti lektorství pro všechny OFS ve Středočeském kraji.

Velkou diskusi na závěr vyvolal také návrh na zvýšení členských příspěvků FAČR. Přítomní funkcionáři se shodli, že navýšení o sto korun je reálné v případě, že se celá stokoruna vrátí do okresů a bude rozdělena dle počtu členů FAČR.

Aktuality

Kam v okrese na fotbal: Fotbalové jaro se naplno rozjíždí!

31. 3. 2023

Další víkend nabídne v okrese Praha - západ plno fotbalu. Ve třetí třídě skupině B budou k vidění v sobotu od 16:30 hned dvě utkání, které promluví do rozložení sil na čele tabulky. Ve skupině A v neděli ve stejný čas si můžete vybrat souboj rezerv Jíloviště a Vestce. Naplno se rozbíhají i soutěže čtvrtých tříd, které mají za sebou dlouhou zimní pauzu.

Více zde

SOUHRN 17. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz porazila ve šlágru Všenory

27. 3. 2023

Hned na úvod jarní části DEMISPORT Okresního přeboru vyhrála Dobrovíz ve Všenorech přesvědčivě 4:1. Neztratily ani další týmy v popředí tabulky - Dolní Břežany a Roztoky.

Více zde

Informace z VH a Aktivu klubů

14. 3. 2023

Valná hromada OFS Praha - západ a následný Aktiv klubů proběhl ve středu 8. března na Strahově. Průběh celé akce byl hladký, a proto zbylo i hodně času na diskuzi různých témat.

Více zde

Proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS PZ

12. 3. 2023

V sobotu 11. března proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ. Z okresu se zúčastnilo 31 rozhodčích, 8 delegátů a hosté. Seminář se konal ve Zotavovně vězeňské služby na Praze 4.

Více zde

Ansley Hofmann o projektu Fotbal pro rozvoj

10. 3. 2023

Jedná se spíše o poslání, než o práci. Ansley Hofmann je členem týmu Fotbalu pro rozvoj a snaží se o změnu pohledu stereotypního českého prostředí. Hodnoty respektu, zodpovědnosti a schopnosti se dohodnout by totiž měli být samozřejmostí.

Více zde
Všechny aktuality
Top