Radlík zná tresty pro své vyloučené. Vedoucí Dvořáček mimo hru do konce podzimu

19. 9. 2022

Disciplinární komise OFS Praha-západ (DK) na svém pravidelném jednání, ve čtvrtek 16.9. 2022, vynesla tresty také pro dva členy družstva AFK Radlík – hráče Jana Dvořáčka a vedoucího družstva Jaroslava Dvořáčka. Trest pro Jakuba Zemana, který se dostal do fyzické potyčky s rozhodčím Janem Štěrbou, bude vynesen po doplnění dokazování na příštím jednání DK.

Utkání 6. kola III. třídy – skupiny A, okresu Praha-západ, AFK Radlík – Sokol Zvole bylo předčasně ukončeno ve 44. minutě pro inzultaci rozhodčího Jana Štěrby hráčem domácích Jakubem Zemanem. Potyčce předcházely projevy nespokojenosti hráčů na hrací ploše i vedoucího družstva domácích, které vygradovaly v urážky a vulgarismy vůči rozhodčímu utkání.

Následovala série 3 vyloučení za hrubé nesportovní chování domácích.

Disciplinární komise uložila hráči AFK Radlík, Janu Dvořáčkovi, za červenou kartu během zápasu (za použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest) zákaz závodní činnosti na 3 soutěžní utkání nepodmíněně.

Vedoucímu družstva AFK Radlík, Jaroslavu Dvořáčkovi, za červenou kartu během zápasu (za použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest) DK zakázala výkon všech funkcí v souvislosti s utkáním od 16. 9. do 15. 11. 2022 a udělila mu peněžitou pokutu 2000 korun. Poslední utkání podzimní části III. třídy – skupiny A je na programu 12.11. 2022 (dohrávka 2. kola, AFK Radlík – SK Meteor Libeř A –pozn. redakce).

Disciplinární komise OSF Praha-západ si na příští jednání pozvala třetího vyloučeného člena družstva AFK Radlík, hráče Jakuba Zemana. Ten po obdržení červené karty nejprve vulgárními slovy a gesty urážel a poté inzultoval rozhodčího zápasu Jana Štěrbu. Disciplinární komise oběma zastavila závodní činnost do svého rozhodnutí z důvodu doplnění dokazování dle § 93/4 a 96/1 DŘ FAČR. K příštímu jednání DK se musí dostavit také vedoucí družstva Sokol Zvole, Radek Hamouz, jako svědek celého incidentu v nedohraném utkání 6. kola III. třídy – skupiny A.

(FOR)

Zdroj: Rozhodnutí DK OFS PZ č. 4 ze dne 15.09.2022

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top