Radlík zná tresty pro své vyloučené. Vedoucí Dvořáček mimo hru do konce podzimu

19. 9. 2022

Disciplinární komise OFS Praha-západ (DK) na svém pravidelném jednání, ve čtvrtek 16.9. 2022, vynesla tresty také pro dva členy družstva AFK Radlík – hráče Jana Dvořáčka a vedoucího družstva Jaroslava Dvořáčka. Trest pro Jakuba Zemana, který se dostal do fyzické potyčky s rozhodčím Janem Štěrbou, bude vynesen po doplnění dokazování na příštím jednání DK.

Utkání 6. kola III. třídy – skupiny A, okresu Praha-západ, AFK Radlík – Sokol Zvole bylo předčasně ukončeno ve 44. minutě pro inzultaci rozhodčího Jana Štěrby hráčem domácích Jakubem Zemanem. Potyčce předcházely projevy nespokojenosti hráčů na hrací ploše i vedoucího družstva domácích, které vygradovaly v urážky a vulgarismy vůči rozhodčímu utkání.

Následovala série 3 vyloučení za hrubé nesportovní chování domácích.

Disciplinární komise uložila hráči AFK Radlík, Janu Dvořáčkovi, za červenou kartu během zápasu (za použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest) zákaz závodní činnosti na 3 soutěžní utkání nepodmíněně.

Vedoucímu družstva AFK Radlík, Jaroslavu Dvořáčkovi, za červenou kartu během zápasu (za použití pohoršujících, urážlivých nebo ponižujících výroků nebo gest) DK zakázala výkon všech funkcí v souvislosti s utkáním od 16. 9. do 15. 11. 2022 a udělila mu peněžitou pokutu 2000 korun. Poslední utkání podzimní části III. třídy – skupiny A je na programu 12.11. 2022 (dohrávka 2. kola, AFK Radlík – SK Meteor Libeř A –pozn. redakce).

Disciplinární komise OSF Praha-západ si na příští jednání pozvala třetího vyloučeného člena družstva AFK Radlík, hráče Jakuba Zemana. Ten po obdržení červené karty nejprve vulgárními slovy a gesty urážel a poté inzultoval rozhodčího zápasu Jana Štěrbu. Disciplinární komise oběma zastavila závodní činnost do svého rozhodnutí z důvodu doplnění dokazování dle § 93/4 a 96/1 DŘ FAČR. K příštímu jednání DK se musí dostavit také vedoucí družstva Sokol Zvole, Radek Hamouz, jako svědek celého incidentu v nedohraném utkání 6. kola III. třídy – skupiny A.

(FOR)

Zdroj: Rozhodnutí DK OFS PZ č. 4 ze dne 15.09.2022

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top