Průhonice se probojovaly do finále Poháru SKFS

19. 5. 2022

Průhonický Spartak se může těšit na 8. června, kdy se představí na hřišti Hřebče, tedy celku krajského přeboru, v souboji o pohárovou trofej. Postup si Průhonice zajistily výhrou 3:2 po penaltovém rozstřelu nad Sokolčí.

Semifinálové klání se ale pro hostující Průhonice, zástupce okresu Praha - západ, nevyvíjelo vůbec příznivě. Domácí Sokoleč se dostala do dvoubrankového vedení, kdy se v první půli prosadil Jakub Provazník. Ten samý hráč v 52. minutě přidal i druhou branku a s nadějemi Spartaku to nevypadalo příliš růžově.

Dvě slepené branky v polovině druhého poločasu z dílny Jakuba Štěpničky a Petra Hochmana ale znamenaly vyrovnání stavu. Utkání před parádní kulisou téměř 200 diváků musel rozhodnout penaltový rozstřel, kde rozhodující penaltu proměnil Petr Hochman a Průhonice se tak mohly radovat z postupu do finále.

Finále Poháru SKFS se uskuteční na hřišti TJ SK Hřebeč, o čemž rozhodl už dopředu semifinálový los. Zápas s Průhonicemi se odehraje ve středu 8. června 2022 od 18 hodin.

SK Sokoleč - Spartak Průhonice 2:3 p (1:0)

Branky: 34. a 52. Provazník - 64. Štěpnička, 66. a roz. pen. Hochman

Aktuality

Kam v okrese na fotbal: Fotbalové jaro se naplno rozjíždí!

31. 3. 2023

Další víkend nabídne v okrese Praha - západ plno fotbalu. Ve třetí třídě skupině B budou k vidění v sobotu od 16:30 hned dvě utkání, které promluví do rozložení sil na čele tabulky. Ve skupině A v neděli ve stejný čas si můžete vybrat souboj rezerv Jíloviště a Vestce. Naplno se rozbíhají i soutěže čtvrtých tříd, které mají za sebou dlouhou zimní pauzu.

Více zde

SOUHRN 17. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz porazila ve šlágru Všenory

27. 3. 2023

Hned na úvod jarní části DEMISPORT Okresního přeboru vyhrála Dobrovíz ve Všenorech přesvědčivě 4:1. Neztratily ani další týmy v popředí tabulky - Dolní Břežany a Roztoky.

Více zde

Informace z VH a Aktivu klubů

14. 3. 2023

Valná hromada OFS Praha - západ a následný Aktiv klubů proběhl ve středu 8. března na Strahově. Průběh celé akce byl hladký, a proto zbylo i hodně času na diskuzi různých témat.

Více zde

Proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS PZ

12. 3. 2023

V sobotu 11. března proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ. Z okresu se zúčastnilo 31 rozhodčích, 8 delegátů a hosté. Seminář se konal ve Zotavovně vězeňské služby na Praze 4.

Více zde

Ansley Hofmann o projektu Fotbal pro rozvoj

10. 3. 2023

Jedná se spíše o poslání, než o práci. Ansley Hofmann je členem týmu Fotbalu pro rozvoj a snaží se o změnu pohledu stereotypního českého prostředí. Hodnoty respektu, zodpovědnosti a schopnosti se dohodnout by totiž měli být samozřejmostí.

Více zde
Všechny aktuality
Top