Průhonice se probojovaly do finále Poháru SKFS

19. 5. 2022

Průhonický Spartak se může těšit na 8. června, kdy se představí na hřišti Hřebče, tedy celku krajského přeboru, v souboji o pohárovou trofej. Postup si Průhonice zajistily výhrou 3:2 po penaltovém rozstřelu nad Sokolčí.

Semifinálové klání se ale pro hostující Průhonice, zástupce okresu Praha - západ, nevyvíjelo vůbec příznivě. Domácí Sokoleč se dostala do dvoubrankového vedení, kdy se v první půli prosadil Jakub Provazník. Ten samý hráč v 52. minutě přidal i druhou branku a s nadějemi Spartaku to nevypadalo příliš růžově.

Dvě slepené branky v polovině druhého poločasu z dílny Jakuba Štěpničky a Petra Hochmana ale znamenaly vyrovnání stavu. Utkání před parádní kulisou téměř 200 diváků musel rozhodnout penaltový rozstřel, kde rozhodující penaltu proměnil Petr Hochman a Průhonice se tak mohly radovat z postupu do finále.

Finále Poháru SKFS se uskuteční na hřišti TJ SK Hřebeč, o čemž rozhodl už dopředu semifinálový los. Zápas s Průhonicemi se odehraje ve středu 8. června 2022 od 18 hodin.

SK Sokoleč - Spartak Průhonice 2:3 p (1:0)

Branky: 34. a 52. Provazník - 64. Štěpnička, 66. a roz. pen. Hochman

Aktuality

Informace: podpora sportu od Středočeského kraje v roce 2023

7. 12. 2022

Celkem 40 milionů korun na příští rok vyčlenil Středočeský kraj na podporu sportu a volného času. Program 2023 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu sportu a volného času 2023 schválilo zastupitelstvo na svém jednání 28. listopadu 2022.

Více zde

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

Více zde

Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Více zde

Fotbalové přípravky zahájily 1. ročník Zimní ligy Zvole

30. 11. 2022

O posledním listopadovém víkendu odstartoval 1. ročník Zimní ligy Zvole 2022/23 - mladších a starších přípravek. Do té se přihlásilo celkem 11 klubů, které nasadily své týmy malých fotbalistů do dvou osmičlenných skupin.

Více zde

Závěr listopadu patří setkáním s kluby

22. 11. 2022

Ve Zvoli proběhlo první setkání zástupců klubů, členů a předsedů odborných komisí, a předsedy VV s jeho členy. V příjemné atmosféře byla ve společné diskuzi probrána podstatná každodenní klubová témata.

Více zde
Všechny aktuality
Top