Průhonice se probojovaly do finále Poháru SKFS

19. 5. 2022

Průhonický Spartak se může těšit na 8. června, kdy se představí na hřišti Hřebče, tedy celku krajského přeboru, v souboji o pohárovou trofej. Postup si Průhonice zajistily výhrou 3:2 po penaltovém rozstřelu nad Sokolčí.

Semifinálové klání se ale pro hostující Průhonice, zástupce okresu Praha - západ, nevyvíjelo vůbec příznivě. Domácí Sokoleč se dostala do dvoubrankového vedení, kdy se v první půli prosadil Jakub Provazník. Ten samý hráč v 52. minutě přidal i druhou branku a s nadějemi Spartaku to nevypadalo příliš růžově.

Dvě slepené branky v polovině druhého poločasu z dílny Jakuba Štěpničky a Petra Hochmana ale znamenaly vyrovnání stavu. Utkání před parádní kulisou téměř 200 diváků musel rozhodnout penaltový rozstřel, kde rozhodující penaltu proměnil Petr Hochman a Průhonice se tak mohly radovat z postupu do finále.

Finále Poháru SKFS se uskuteční na hřišti TJ SK Hřebeč, o čemž rozhodl už dopředu semifinálový los. Zápas s Průhonicemi se odehraje ve středu 8. června 2022 od 18 hodin.

SK Sokoleč - Spartak Průhonice 2:3 p (1:0)

Branky: 34. a 52. Provazník - 64. Štěpnička, 66. a roz. pen. Hochman

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top