Průhonice se probojovaly do finále Poháru SKFS

19. 5. 2022

Průhonický Spartak se může těšit na 8. června, kdy se představí na hřišti Hřebče, tedy celku krajského přeboru, v souboji o pohárovou trofej. Postup si Průhonice zajistily výhrou 3:2 po penaltovém rozstřelu nad Sokolčí.

Semifinálové klání se ale pro hostující Průhonice, zástupce okresu Praha - západ, nevyvíjelo vůbec příznivě. Domácí Sokoleč se dostala do dvoubrankového vedení, kdy se v první půli prosadil Jakub Provazník. Ten samý hráč v 52. minutě přidal i druhou branku a s nadějemi Spartaku to nevypadalo příliš růžově.

Dvě slepené branky v polovině druhého poločasu z dílny Jakuba Štěpničky a Petra Hochmana ale znamenaly vyrovnání stavu. Utkání před parádní kulisou téměř 200 diváků musel rozhodnout penaltový rozstřel, kde rozhodující penaltu proměnil Petr Hochman a Průhonice se tak mohly radovat z postupu do finále.

Finále Poháru SKFS se uskuteční na hřišti TJ SK Hřebeč, o čemž rozhodl už dopředu semifinálový los. Zápas s Průhonicemi se odehraje ve středu 8. června 2022 od 18 hodin.

SK Sokoleč - Spartak Průhonice 2:3 p (1:0)

Branky: 34. a 52. Provazník - 64. Štěpnička, 66. a roz. pen. Hochman

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top