Průhonice marně vzdorovaly silnému Benešovu

31. 7. 2023

Předkolo MOL Cupu bylo konečnou pro zástupce z OFS Praha - západ Průhonice, které na domácí půdě před parádní kulisou padly s nedávno třetiligovým Benešovem 0:6.

Těžké to měl vítěz letošního Poháru SKFS, Průhonice totiž nastoupily doma proti ještě nedávno o dvě soutěže výš hrajícímu Benešovu. Ten ukázal, že po smolném sestupu z ČFL má dál silný tým a v Průhonicích měl od začátku navrch. I díky gólům střelce Tomka, jenž nakonec zaznamenal hattrick.

Dále se prosadil také Vosáhlo, Bílek a exligový hráč Martin Nešpor, který se bude snažit pomoct dostat Benešov zpátky do třetí ligy.V dalším kole čeká Benešov celek Povltavské FA.

Předkolo MOL Cup: Spartak Průhonice - SK Benešov 0:6 (0:2) Branky: 22., 43. a 87. Tomek, 51. Nešpor, 58. Vosáhlo, 89. Bílek

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top