Premiérový Den středočeského fotbalu se uskuteční poslední červencovou neděli

20. 7. 2023

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se rozhodlo uspořádat 30. července společné letní setkání pod názvem Den středočeského fotbalu. Uskuteční se od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Pozvání na akci obdrželi všichni členové komisí SKFS, předsedové OFS, další činovníci na okresních fotbalových svazech a samozřejmě zástupci středočeských klubů. Každý fotbalista se tak může na přímo setkat nejen s vedením Středočeského krajského fotbalového svazu.

„Rád bych z tohoto setkání zavedl tradici. Chceme se vzájemně potkávat a neformálně řešit fotbalové věci. Dát si dobré jídlo a pití. Pobavit se. Zveme i potencionální partnery. Cílem je užít si společně parádní fotbalové odpoledne plné zábavy těsně před začátkem nového ročníku," řekl k akci předseda SKFS Tomáš Neumann.

Na akci nebude chybět DJ, bohaté občerstvení a dojde také k vyhlášení nejlepších střelců jednotlivých krajských soutěží v uplynulém ročníku. Své ocenění dostanou také nejlepší rozhodčí a delegáti.

K vidění bude také přípravný zápasy mezi domácími Jinočany a Radotínem.

Přijďte se bavit fotbalem na Den SKFS.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top