Premiérový Den středočeského fotbalu se uskuteční poslední červencovou neděli

20. 7. 2023

Vedení Středočeského krajského fotbalového svazu se rozhodlo uspořádat 30. července společné letní setkání pod názvem Den středočeského fotbalu. Uskuteční se od 12:30 hodin na hřišti FK Jinočany.

Pozvání na akci obdrželi všichni členové komisí SKFS, předsedové OFS, další činovníci na okresních fotbalových svazech a samozřejmě zástupci středočeských klubů. Každý fotbalista se tak může na přímo setkat nejen s vedením Středočeského krajského fotbalového svazu.

„Rád bych z tohoto setkání zavedl tradici. Chceme se vzájemně potkávat a neformálně řešit fotbalové věci. Dát si dobré jídlo a pití. Pobavit se. Zveme i potencionální partnery. Cílem je užít si společně parádní fotbalové odpoledne plné zábavy těsně před začátkem nového ročníku," řekl k akci předseda SKFS Tomáš Neumann.

Na akci nebude chybět DJ, bohaté občerstvení a dojde také k vyhlášení nejlepších střelců jednotlivých krajských soutěží v uplynulém ročníku. Své ocenění dostanou také nejlepší rozhodčí a delegáti.

K vidění bude také přípravný zápasy mezi domácími Jinočany a Radotínem.

Přijďte se bavit fotbalem na Den SKFS.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top