Pozvánka na setkání klubů

1. 11. 2022

Již na konci listopadu proběhne společné setkání klubů. Přítomni budou zástupci výkonného výboru i jednotlivých komisí OFS Praha - západ. Hlavním cílem setkání je možnost diskutovat se všemi týmy z OFS PZ.

Rád bych vás touto formou jménem všech členů výkonného výboru a jednotlivých komisí pozval na společné setkání klubů. Setkání, na kterém budou zástupci jak výkonného výboru, tak jednotlivých komisí OFS Praha – západ, se může zúčastnit kdokoliv z vás.

Během setkání vás budeme informovat o dosavadní činnosti VV a odborných komisí OFS. Zároveň představíme formu plánované restrukturalizace soutěží a zodpovíme vaše dotazy.

Největší prostor je však připraven pro vaše dotazy, podněty, návrhy a nápady pro zlepšení naší činnosti. Hlavním cílem setkání je možnost diskutovat se všemi týmy z OFS PZ! Budeme nesmírně rádi, když během setkání narazíme i na zájemce, kteří by se chtěli zapojit činností v jednotlivých komisích.

Další informace najdete v oficiální pozvánce v příloze pod článkem.

Přihlašovat se můžete na tomto odkazu: https://forms.gle/5zW3RWQB8LbYvDPq5

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top