Pozvánka na setkání klubů

1. 11. 2022

Již na konci listopadu proběhne společné setkání klubů. Přítomni budou zástupci výkonného výboru i jednotlivých komisí OFS Praha - západ. Hlavním cílem setkání je možnost diskutovat se všemi týmy z OFS PZ.

Rád bych vás touto formou jménem všech členů výkonného výboru a jednotlivých komisí pozval na společné setkání klubů. Setkání, na kterém budou zástupci jak výkonného výboru, tak jednotlivých komisí OFS Praha – západ, se může zúčastnit kdokoliv z vás.

Během setkání vás budeme informovat o dosavadní činnosti VV a odborných komisí OFS. Zároveň představíme formu plánované restrukturalizace soutěží a zodpovíme vaše dotazy.

Největší prostor je však připraven pro vaše dotazy, podněty, návrhy a nápady pro zlepšení naší činnosti. Hlavním cílem setkání je možnost diskutovat se všemi týmy z OFS PZ! Budeme nesmírně rádi, když během setkání narazíme i na zájemce, kteří by se chtěli zapojit činností v jednotlivých komisích.

Další informace najdete v oficiální pozvánce v příloze pod článkem.

Přihlašovat se můžete na tomto odkazu: https://forms.gle/5zW3RWQB8LbYvDPq5

Aktuality

Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

29. 11. 2023

Trenér fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek dorazil v úterý do Nymburka, kde probíhal dvoudenní kemp výběru Středočeského krajského fotbalového svazu kategorie U17 v rámci Memoriálu Josefa Šurala 2023/2024. Suchopárek připravil krajským fotbalistům speciální trénink, který s nimi sám odtrénoval.

Více zde

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde
Všechny aktuality
Top