Pozvánka na setkání klubů

1. 11. 2022

Již na konci listopadu proběhne společné setkání klubů. Přítomni budou zástupci výkonného výboru i jednotlivých komisí OFS Praha - západ. Hlavním cílem setkání je možnost diskutovat se všemi týmy z OFS PZ.

Rád bych vás touto formou jménem všech členů výkonného výboru a jednotlivých komisí pozval na společné setkání klubů. Setkání, na kterém budou zástupci jak výkonného výboru, tak jednotlivých komisí OFS Praha – západ, se může zúčastnit kdokoliv z vás.

Během setkání vás budeme informovat o dosavadní činnosti VV a odborných komisí OFS. Zároveň představíme formu plánované restrukturalizace soutěží a zodpovíme vaše dotazy.

Největší prostor je však připraven pro vaše dotazy, podněty, návrhy a nápady pro zlepšení naší činnosti. Hlavním cílem setkání je možnost diskutovat se všemi týmy z OFS PZ! Budeme nesmírně rádi, když během setkání narazíme i na zájemce, kteří by se chtěli zapojit činností v jednotlivých komisích.

Další informace najdete v oficiální pozvánce v příloze pod článkem.

Přihlašovat se můžete na tomto odkazu: https://forms.gle/5zW3RWQB8LbYvDPq5

Aktuality

Informace: podpora sportu od Středočeského kraje v roce 2023

7. 12. 2022

Celkem 40 milionů korun na příští rok vyčlenil Středočeský kraj na podporu sportu a volného času. Program 2023 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu sportu a volného času 2023 schválilo zastupitelstvo na svém jednání 28. listopadu 2022.

Více zde

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

Více zde

Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Více zde

Fotbalové přípravky zahájily 1. ročník Zimní ligy Zvole

30. 11. 2022

O posledním listopadovém víkendu odstartoval 1. ročník Zimní ligy Zvole 2022/23 - mladších a starších přípravek. Do té se přihlásilo celkem 11 klubů, které nasadily své týmy malých fotbalistů do dvou osmičlenných skupin.

Více zde

Závěr listopadu patří setkáním s kluby

22. 11. 2022

Ve Zvoli proběhlo první setkání zástupců klubů, členů a předsedů odborných komisí, a předsedy VV s jeho členy. V příjemné atmosféře byla ve společné diskuzi probrána podstatná každodenní klubová témata.

Více zde
Všechny aktuality
Top