Penalty rozhodly o vítězství Dobrovízi ve finále poháru OFS Praha - Západ

22. 6. 2023

Dobrovíz před šedesáti diváky po roce opět opanovala finále Okresního poháru. I tentokrát přetlačila Olympii Dolní Břežany a po úspěšně zvládnutých penaltách mohla spustit oslavy zisku druhé trofeje v tomto ročníku.

Olympie měla výborný vstup do utkání a vypracovala si dvěma slepenými brankami vedení. Po trefách Michaela Větrovce a Daniela Dvořáka se ale o slovo přihlásila Dobrovíz, která dokázala ještě v prvním poločase vyrovnat.

Branky Petra Faigla a kapitána Přemysla Boušky znamenaly srovnání stavu. Na další branky diváci čekali marně a rozhodnout tedy musely pokutové kopy. Ten rozhodující dokázal proměnit Daniel Novák a dobrovízský Sokol se tak mohl radovat ze zisku doublu, protože přidal k vítězství v DEMISPORT Okresním přeboru i zisk druhé okresní trofeje.

Pohled přesedy OFS Jana Rajnocha: „Jsem rád, že finále poháru OFS proběhlo na neutrální půdě. Hrálo se na Jílovišti, kde působím a chtěl jsem se podílet na organizaci finálového utkání. Věřím, že se to oběma klubům líbilo. Finále bylo napínavé a oba celky musím pochválit, že hráli velmi pěkný fotbal. Chci poděkovat také Leošovi Nohovi, herci ze seriálu Okresní přebor, který dorazil na utkání a účastnil se ceremoniálu předávání medailí. Byl to poslední zápas sezony. Věřím, že dokážeme z této akce udělat tradici."

Pohled trenéra Olympie Michaela Žižky: „Chyběli nám Štědronský a Šupina, ale kluci, co nastoupili je svými výkony nahradili. Dobře jsme začali a vedli jsme o dva góly, po několika standardních situacích ale Dobrovíz snížila. Tato branka vlila Dobrovízi krev do žil a po úniku Boušky soupeř vyrovnal. Ve druhém poločase jsme drželi otěže utkání, ale třetí gól jsme nepřidali. Všem patří poděkování za velmi dobrý výkon. Kluci si sáhli na dno a pro mě jsou vítězi."

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top