Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Na metu dvaceti vstřelených branek za podzim dosáhli pouze střelci ze třetích tříd. Podzimním králem okresních střelců se stal Christ Nwogu z Meteoru Libeř, který nasázel čtyřiadvacet gólů.

Zdatně mu sekundovala trojice v závěsu - Jakub Juklíček z Velkých Přílepů s dvaadvaceti trefami, Jan Král z Třebotova s jednadvaceti přesnými zásahy a Jan Pospíchal z rezervy Jíloviště, který dosáhl za podzim dvaceti branek.

V DEMISPORT Okresním přeboru na tom byl nejlepé střelecky Nicolas Rotbauer. Bývalý brankář Českých Budějovic a Benešova se při angažmá ve Zbuzanech přesunul do útočných řad a za rezervu nastřílel šestnáct branek. Stačilo mu na to 1044 odehraných minut, což v průměru vychází na jeden vstřelený gól za necelých 66 minut.

V tomto směru na tom byl v nejvyšší okresní soutěži na Praze - západ lépe pouze druhý nejlepší střelec DEMISPORT Okresního přeboru Petr Faigl, který potřeboval na jednu ze svých patnácti tref pouze 60 minut.

Okresní střelec:

24 - Christ Nwogu (Libeř)

22 - Jakub Juklíček (Velké Přílepy)

21 - Jan Král (Třebotov)

20 - Jan Pospíchal (Jíloviště B)

16 - Nicolas Rotbauer (Zbuzany B)

15 - Petr Faigl (Dobrovíz)

Aktuality

FAČR hledá dobrovolníky na organizaci finále Evropské konferenční ligy UEFA

26. 1. 2023

Sportovní nadšenci, fotbaloví fanoušci či třeba studenti sportovních oborů dostávají možnost nakouknout za kulisy letošní největší tuzemské sportovní akce. 

Více zde

FAČR pomohl dětem z Ukrajiny

24. 1. 2023

Jen několik málo týdnů po začátku ruského vojenského útoku na Ukrajinu vytvořila Fotbalová asociace České republiky projekt, jehož cílem bylo pomoci ukrajinským uprchlíkům. Projekt „Fotbal pomáhá dětem z Ukrajiny“ měl pomoci adaptovat se malým fotbalistům v novém prostředí.

Více zde

Vyjádření VV OFS PZ k událostem utkání Dolní Břežany – Všenorský SK

18. 1. 2023

Výkonný výbor OFS Praha - západ se vyjádřil k událostem, které se udály v utkání hraném dne 14. 10. 2022 mezi Dolními Břežany a Všenorským SK.

Více zde

Výběrové řízení na asistenta / asistentku sekretáře SKFS

17. 1. 2023

Fotbalová asociace ČR vypsala výběrové řízení na pozici asistenta / asistentku sekretáře SKFS. Přihlásit se můžete do 31. ledna 2023. 

Více zde

Mikyska ze Psár: Cíl máme jasný, chceme další postup

11. 1. 2023

Třicet šest bodů. Tolik dokázali uhrát ve třinácti kolech fotbalisté Psár. Jediná porážka přišla na hřišti druhých Zdic. Jinak pouze vítězství. Rapid vyhlásil jednoznačný cíl. Po posunu z DEMISPORT Okresního přeboru výše chtějí Psáry další postup.

Více zde
Všechny aktuality
Top