Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Na metu dvaceti vstřelených branek za podzim dosáhli pouze střelci ze třetích tříd. Podzimním králem okresních střelců se stal Christ Nwogu z Meteoru Libeř, který nasázel čtyřiadvacet gólů.

Zdatně mu sekundovala trojice v závěsu - Jakub Juklíček z Velkých Přílepů s dvaadvaceti trefami, Jan Král z Třebotova s jednadvaceti přesnými zásahy a Jan Pospíchal z rezervy Jíloviště, který dosáhl za podzim dvaceti branek.

V DEMISPORT Okresním přeboru na tom byl nejlepé střelecky Nicolas Rotbauer. Bývalý brankář Českých Budějovic a Benešova se při angažmá ve Zbuzanech přesunul do útočných řad a za rezervu nastřílel šestnáct branek. Stačilo mu na to 1044 odehraných minut, což v průměru vychází na jeden vstřelený gól za necelých 66 minut.

V tomto směru na tom byl v nejvyšší okresní soutěži na Praze - západ lépe pouze druhý nejlepší střelec DEMISPORT Okresního přeboru Petr Faigl, který potřeboval na jednu ze svých patnácti tref pouze 60 minut.

Okresní střelec:

24 - Christ Nwogu (Libeř)

22 - Jakub Juklíček (Velké Přílepy)

21 - Jan Král (Třebotov)

20 - Jan Pospíchal (Jíloviště B)

16 - Nicolas Rotbauer (Zbuzany B)

15 - Petr Faigl (Dobrovíz)

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top