Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Na metu dvaceti vstřelených branek za podzim dosáhli pouze střelci ze třetích tříd. Podzimním králem okresních střelců se stal Christ Nwogu z Meteoru Libeř, který nasázel čtyřiadvacet gólů.

Zdatně mu sekundovala trojice v závěsu - Jakub Juklíček z Velkých Přílepů s dvaadvaceti trefami, Jan Král z Třebotova s jednadvaceti přesnými zásahy a Jan Pospíchal z rezervy Jíloviště, který dosáhl za podzim dvaceti branek.

V DEMISPORT Okresním přeboru na tom byl nejlepé střelecky Nicolas Rotbauer. Bývalý brankář Českých Budějovic a Benešova se při angažmá ve Zbuzanech přesunul do útočných řad a za rezervu nastřílel šestnáct branek. Stačilo mu na to 1044 odehraných minut, což v průměru vychází na jeden vstřelený gól za necelých 66 minut.

V tomto směru na tom byl v nejvyšší okresní soutěži na Praze - západ lépe pouze druhý nejlepší střelec DEMISPORT Okresního přeboru Petr Faigl, který potřeboval na jednu ze svých patnácti tref pouze 60 minut.

Okresní střelec:

24 - Christ Nwogu (Libeř)

22 - Jakub Juklíček (Velké Přílepy)

21 - Jan Král (Třebotov)

20 - Jan Pospíchal (Jíloviště B)

16 - Nicolas Rotbauer (Zbuzany B)

15 - Petr Faigl (Dobrovíz)

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top