Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Na metu dvaceti vstřelených branek za podzim dosáhli pouze střelci ze třetích tříd. Podzimním králem okresních střelců se stal Christ Nwogu z Meteoru Libeř, který nasázel čtyřiadvacet gólů.

Zdatně mu sekundovala trojice v závěsu - Jakub Juklíček z Velkých Přílepů s dvaadvaceti trefami, Jan Král z Třebotova s jednadvaceti přesnými zásahy a Jan Pospíchal z rezervy Jíloviště, který dosáhl za podzim dvaceti branek.

V DEMISPORT Okresním přeboru na tom byl nejlepé střelecky Nicolas Rotbauer. Bývalý brankář Českých Budějovic a Benešova se při angažmá ve Zbuzanech přesunul do útočných řad a za rezervu nastřílel šestnáct branek. Stačilo mu na to 1044 odehraných minut, což v průměru vychází na jeden vstřelený gól za necelých 66 minut.

V tomto směru na tom byl v nejvyšší okresní soutěži na Praze - západ lépe pouze druhý nejlepší střelec DEMISPORT Okresního přeboru Petr Faigl, který potřeboval na jednu ze svých patnácti tref pouze 60 minut.

Okresní střelec:

24 - Christ Nwogu (Libeř)

22 - Jakub Juklíček (Velké Přílepy)

21 - Jan Král (Třebotov)

20 - Jan Pospíchal (Jíloviště B)

16 - Nicolas Rotbauer (Zbuzany B)

15 - Petr Faigl (Dobrovíz)

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top