Nová sezona začne Aktivem na konci července

14. 6. 2023

Výkonný výbor v pondělí stanovil termín letošního losovacího aktivu. Ten proběhne v úterý 25.07.2023 od 17:30 (prezence od 17:15) v aule ČUS Zátopkova 100/2, 169 00, Praha 6 – Strahov.

Sportovně – technická komise v úterý zveřejnila předběžnou termínovou listinu. Ta se týká pouze kategorií mužů. Formáty mládežnických soutěží a tím pádem i termínová listina pro mládež bude ovlivněna počtem přihlášek, které STK momentálně zpracovává.

Počet přihlášených, postupujících a sestupujících může případně ovlivnit i počet týmů ve čtvrtých třídách mužů. Věřím ale, že formáty seniorských soutěží budou velmi podobné těm letošním.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top