Nepříznivé počasí odložilo mnoho víkendových zápasů. Pouze tři až na místě

18. 4. 2023

Náročný víkend má za sebou sekretariát, STK a Komise rozhodčích SKFS. Vydatné deště na mnoha místech našeho kraje zapůsobily negativně na terén a na několika místech nebylo možné hrát fotbal.

Ve Středočeském kraji mělo být o minulém víkendu odehráno 152 utkání, z toho 59 utkání dospělých. „Pouze tři utkání dospělých odložili rozhodčí až na místě z důvodu nezpůsobilého terénu. Dvakrát v pátek a jednou v neděli," upřesnil sekretář SKFS Tomáš Turek.

Celkem 12 utkání dospělých se odložilo na základě komunikace obou sekretářů SKFS, týmů a Komise rozhodčích SKFS ještě před tím, než se rozhodčí a hostující tým vydal na cestu k utkání. „Takto se nejvíce odkládaly zápasy, které se měly odehrát v sobotu dopoledne," upřesnil Turek a navázal: „S některými týmy byla komunikace složitější, s jinými zase perfektní. Odkládaly se samozřejmě i zápasy mládeže, těch se od stolu odložilo celkem třicet dva, což vesměs byly dvojzápasy starší a mladší."

Sekretář Tomáš Turek poděkoval také rozhodčím: „Rád bych poděkoval za pomoc některým rozhodčím. Jmenovat je nebudu, ale nabízeli se, že mohou dojet zkontrolovat stadion nebo hřiště v dosahu svého bydliště." 

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top