Nepříznivé počasí odložilo mnoho víkendových zápasů. Pouze tři až na místě

18. 4. 2023

Náročný víkend má za sebou sekretariát, STK a Komise rozhodčích SKFS. Vydatné deště na mnoha místech našeho kraje zapůsobily negativně na terén a na několika místech nebylo možné hrát fotbal.

Ve Středočeském kraji mělo být o minulém víkendu odehráno 152 utkání, z toho 59 utkání dospělých. „Pouze tři utkání dospělých odložili rozhodčí až na místě z důvodu nezpůsobilého terénu. Dvakrát v pátek a jednou v neděli," upřesnil sekretář SKFS Tomáš Turek.

Celkem 12 utkání dospělých se odložilo na základě komunikace obou sekretářů SKFS, týmů a Komise rozhodčích SKFS ještě před tím, než se rozhodčí a hostující tým vydal na cestu k utkání. „Takto se nejvíce odkládaly zápasy, které se měly odehrát v sobotu dopoledne," upřesnil Turek a navázal: „S některými týmy byla komunikace složitější, s jinými zase perfektní. Odkládaly se samozřejmě i zápasy mládeže, těch se od stolu odložilo celkem třicet dva, což vesměs byly dvojzápasy starší a mladší."

Sekretář Tomáš Turek poděkoval také rozhodčím: „Rád bych poděkoval za pomoc některým rozhodčím. Jmenovat je nebudu, ale nabízeli se, že mohou dojet zkontrolovat stadion nebo hřiště v dosahu svého bydliště." 

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top