Nepříznivé počasí odložilo mnoho víkendových zápasů. Pouze tři až na místě

18. 4. 2023

Náročný víkend má za sebou sekretariát, STK a Komise rozhodčích SKFS. Vydatné deště na mnoha místech našeho kraje zapůsobily negativně na terén a na několika místech nebylo možné hrát fotbal.

Ve Středočeském kraji mělo být o minulém víkendu odehráno 152 utkání, z toho 59 utkání dospělých. „Pouze tři utkání dospělých odložili rozhodčí až na místě z důvodu nezpůsobilého terénu. Dvakrát v pátek a jednou v neděli," upřesnil sekretář SKFS Tomáš Turek.

Celkem 12 utkání dospělých se odložilo na základě komunikace obou sekretářů SKFS, týmů a Komise rozhodčích SKFS ještě před tím, než se rozhodčí a hostující tým vydal na cestu k utkání. „Takto se nejvíce odkládaly zápasy, které se měly odehrát v sobotu dopoledne," upřesnil Turek a navázal: „S některými týmy byla komunikace složitější, s jinými zase perfektní. Odkládaly se samozřejmě i zápasy mládeže, těch se od stolu odložilo celkem třicet dva, což vesměs byly dvojzápasy starší a mladší."

Sekretář Tomáš Turek poděkoval také rozhodčím: „Rád bych poděkoval za pomoc některým rozhodčím. Jmenovat je nebudu, ale nabízeli se, že mohou dojet zkontrolovat stadion nebo hřiště v dosahu svého bydliště." 

Aktuality

Beseda: Motivace dětí ke sportu

3. 10. 2023

Srdečně zveme všechny rodiče, trenéry, odborníky a jiné nadšence na besedu na téma Motivace dětí ke sportu v úterý 17. 10. od 19 hodin do Jojo Gymu.

Více zde

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde
Všechny aktuality
Top