Nepříznivé počasí odložilo mnoho víkendových zápasů. Pouze tři až na místě

18. 4. 2023

Náročný víkend má za sebou sekretariát, STK a Komise rozhodčích SKFS. Vydatné deště na mnoha místech našeho kraje zapůsobily negativně na terén a na několika místech nebylo možné hrát fotbal.

Ve Středočeském kraji mělo být o minulém víkendu odehráno 152 utkání, z toho 59 utkání dospělých. „Pouze tři utkání dospělých odložili rozhodčí až na místě z důvodu nezpůsobilého terénu. Dvakrát v pátek a jednou v neděli," upřesnil sekretář SKFS Tomáš Turek.

Celkem 12 utkání dospělých se odložilo na základě komunikace obou sekretářů SKFS, týmů a Komise rozhodčích SKFS ještě před tím, než se rozhodčí a hostující tým vydal na cestu k utkání. „Takto se nejvíce odkládaly zápasy, které se měly odehrát v sobotu dopoledne," upřesnil Turek a navázal: „S některými týmy byla komunikace složitější, s jinými zase perfektní. Odkládaly se samozřejmě i zápasy mládeže, těch se od stolu odložilo celkem třicet dva, což vesměs byly dvojzápasy starší a mladší."

Sekretář Tomáš Turek poděkoval také rozhodčím: „Rád bych poděkoval za pomoc některým rozhodčím. Jmenovat je nebudu, ale nabízeli se, že mohou dojet zkontrolovat stadion nebo hřiště v dosahu svého bydliště." 

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top