Nábory do výběrů OFS Praha - západ

8. 6. 2023

Obracíme se na vás prostřednictvím zástupkyně Okresního fotbalového svazu Praha – západ a členky komise mládeže jmenovaného OFS Heleny Andronikové ohledně náborů do výběrů OFS PZ.

Dobrý den, vážení zástupci klubů a trenéři,

obracím se na vás jako zástupkyně Okresního fotbalového svazu Praha – západ a členka komise mládeže jmenovaného OFS.

Chtěla bych vás v tuto chvíli požádat o součinnost ve spojení s:

1) VÝBĚREM MLADŠÍHO DOROSTU U17

Tato výběrová kategorie nám už druhým rokem na našem okrese funguje. V pomalu končící sezóně tvořili mladší dorost ročníky 2006 a 2007. Starší ze jmenovaných od nové sezóny patří do staršího dorostu a my potřebujeme doplnit výběr o nové hráče, převážně tedy ročník 2008.

Pokud máte ve vašem klubu šikovné hráče narozené v letech 2007 a 2008, dejte nám, prosím, vědět.

Sraz výběru bude ve Vraném nad Vltavou v pondělí 19.6.2023 v 17:00.

Pro hráče v nadcházející sezóně plánujeme třídenní poznávací soustředění na konci prázdnin (uskutečnilo se už v minulém roce v S centru v Benešově a bylo moc fajn) a pak během sezóny 4-5 společných akcí, mimo jiné na podzim a na jaře celodenní meziokresní turnaj.

2) VÝBĚREM STARŠÍCH ŽÁKŮ U15

Abychom zachovali spojitost s výběry mladších žáků, které nám odcházejí ze soutěžních kategorií, rozhodli jsme se založit tuto kategorii, pro kterou bychom rádi během roku zajistili cca 4 aktivity (trénink, přátelské utkání).

Prosíme tedy, pokud máte šikovné kluky nar. 2009 – 2010 a chtěli by se těchto akcí účastnit, dejte nám také vědět.

I sraz této kategorie bude ve Vraném nad Vltavou v pondělí 19.6.2023 v 17:00

Byli bychom velmi rádi, kdybyste tuto naši nabídku v klubu probrali s šikovnými hráči ve vašich týmech a pokud i hráč projeví chuť se výběru zúčastnit, pošlete nám, prosím, kontakty zprávou na tel: 607 076 096 – Daniel Karas – GTM trenér.

Zpráva by byla ideální v tomto formátu – FK Dolní Lhota – Karel Noha, r. 2008, tel. otec 607 589 458. Na základě kontaktů uděláme jednotlivým kategoriím whatsappové skupiny a budeme se domlouvat přímo tam.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici a těšíme se na setkání s vámi i s vašimi hráči.

Helena Andronikova

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top