Nábory do výběrů OFS Praha - západ

8. 6. 2023

Obracíme se na vás prostřednictvím zástupkyně Okresního fotbalového svazu Praha – západ a členky komise mládeže jmenovaného OFS Heleny Andronikové ohledně náborů do výběrů OFS PZ.

Dobrý den, vážení zástupci klubů a trenéři,

obracím se na vás jako zástupkyně Okresního fotbalového svazu Praha – západ a členka komise mládeže jmenovaného OFS.

Chtěla bych vás v tuto chvíli požádat o součinnost ve spojení s:

1) VÝBĚREM MLADŠÍHO DOROSTU U17

Tato výběrová kategorie nám už druhým rokem na našem okrese funguje. V pomalu končící sezóně tvořili mladší dorost ročníky 2006 a 2007. Starší ze jmenovaných od nové sezóny patří do staršího dorostu a my potřebujeme doplnit výběr o nové hráče, převážně tedy ročník 2008.

Pokud máte ve vašem klubu šikovné hráče narozené v letech 2007 a 2008, dejte nám, prosím, vědět.

Sraz výběru bude ve Vraném nad Vltavou v pondělí 19.6.2023 v 17:00.

Pro hráče v nadcházející sezóně plánujeme třídenní poznávací soustředění na konci prázdnin (uskutečnilo se už v minulém roce v S centru v Benešově a bylo moc fajn) a pak během sezóny 4-5 společných akcí, mimo jiné na podzim a na jaře celodenní meziokresní turnaj.

2) VÝBĚREM STARŠÍCH ŽÁKŮ U15

Abychom zachovali spojitost s výběry mladších žáků, které nám odcházejí ze soutěžních kategorií, rozhodli jsme se založit tuto kategorii, pro kterou bychom rádi během roku zajistili cca 4 aktivity (trénink, přátelské utkání).

Prosíme tedy, pokud máte šikovné kluky nar. 2009 – 2010 a chtěli by se těchto akcí účastnit, dejte nám také vědět.

I sraz této kategorie bude ve Vraném nad Vltavou v pondělí 19.6.2023 v 17:00

Byli bychom velmi rádi, kdybyste tuto naši nabídku v klubu probrali s šikovnými hráči ve vašich týmech a pokud i hráč projeví chuť se výběru zúčastnit, pošlete nám, prosím, kontakty zprávou na tel: 607 076 096 – Daniel Karas – GTM trenér.

Zpráva by byla ideální v tomto formátu – FK Dolní Lhota – Karel Noha, r. 2008, tel. otec 607 589 458. Na základě kontaktů uděláme jednotlivým kategoriím whatsappové skupiny a budeme se domlouvat přímo tam.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici a těšíme se na setkání s vámi i s vašimi hráči.

Helena Andronikova

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top