Na Dni středočeského kraje ocenili střelce, rozhodčí i legendy

31. 7. 2023

Vedení SKFS uspořádalo v neděli na hřišti FK Jinočany premiérový Den středočeského fotbalu. Letní akce, jejíž účeleme bylo setkání krajských fotbalistů, funkcionářů a rozhodčích, se povedla. Nechybělo výborné občerstevní a po utkání Jinočany vs. Radotín došlo i na předání ocenění.

"Jsem spokojený, jak celý den probíhal. Vyšlo nám i počasí a máme na čem stavět do dalších ročníků. Rád jsem viděl spousty funkcionářů, hráčů, trenérů, delegátů i rozhodčích. Velice děkuji také organizátorům z řad domácího klubu FK Jinočany, kteří nám vytvořili skvělé podmínky. Stejně tak našemu sekretáři Honzovi Davidovi, který si vzal akci pod svá křídla. Těším se na další ročník," okomentoval akci předseda SKFS Tomáš Neumann. 

Každý návštěvník akce si mohl odnést i suvenýr v podobě unikátního kelímku, který byl pro tuto akci vytvořen. Výrobce - firma Nicknack - se na Dni středočeského fotalu prezentoval společně s firmou HDT.cz, která se stala hlavním partnerem krajského přeboru mužů 2023/2024, a nabízí mimo jiné moderní scoreboardy.

Po přípravném zápase, které domácí Jinočany sehrály s Radotínem, předali zástupci vedení SKFS ocenění těm nejlepším. Jako první dostali pamětní plaketu právě aktéři přípravného utkání Dne středočeského fotbalu. Oceněni byli i nejlepší rozhodčí sezony Miroslav Vlk a Tomáš Louda. Nejlepším delegátem byl vyhlášen Karel Vyhnal.

Svou plaketu obdrželi také kandidáti na Cenu dr. Jíry za Středočeský kraj. Pánové Eduard Škvára a Zdeněk Machač.

Na závěr ceremoniálu se přítomným hostům představila celá plejáda nejlepších střelců napříč všemi soutěžemi loňského ročníku: Miroslav Novák (Hřebeč), Stanislav Gabriel (Milín), Edis Šahini (Tuchoměřice), František Rybařík (Miřetice), David Svoboda (Pšovka Mělník), Jiří Hajnal (Povltavská FA), Jaroslav Horák (Mnichovohradišťský SK), Dominik Sirotek (Spartak Příbram), Jakub Vávra (Tatran Sedlčany), Michal Čumpelík (Dobrovice), Daniel David Birnbaum (Jílové). 

| FOTOGALERIE

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top