Na Dni středočeského kraje ocenili střelce, rozhodčí i legendy

31. 7. 2023

Vedení SKFS uspořádalo v neděli na hřišti FK Jinočany premiérový Den středočeského fotbalu. Letní akce, jejíž účeleme bylo setkání krajských fotbalistů, funkcionářů a rozhodčích, se povedla. Nechybělo výborné občerstevní a po utkání Jinočany vs. Radotín došlo i na předání ocenění.

"Jsem spokojený, jak celý den probíhal. Vyšlo nám i počasí a máme na čem stavět do dalších ročníků. Rád jsem viděl spousty funkcionářů, hráčů, trenérů, delegátů i rozhodčích. Velice děkuji také organizátorům z řad domácího klubu FK Jinočany, kteří nám vytvořili skvělé podmínky. Stejně tak našemu sekretáři Honzovi Davidovi, který si vzal akci pod svá křídla. Těším se na další ročník," okomentoval akci předseda SKFS Tomáš Neumann. 

Každý návštěvník akce si mohl odnést i suvenýr v podobě unikátního kelímku, který byl pro tuto akci vytvořen. Výrobce - firma Nicknack - se na Dni středočeského fotalu prezentoval společně s firmou HDT.cz, která se stala hlavním partnerem krajského přeboru mužů 2023/2024, a nabízí mimo jiné moderní scoreboardy.

Po přípravném zápase, které domácí Jinočany sehrály s Radotínem, předali zástupci vedení SKFS ocenění těm nejlepším. Jako první dostali pamětní plaketu právě aktéři přípravného utkání Dne středočeského fotbalu. Oceněni byli i nejlepší rozhodčí sezony Miroslav Vlk a Tomáš Louda. Nejlepším delegátem byl vyhlášen Karel Vyhnal.

Svou plaketu obdrželi také kandidáti na Cenu dr. Jíry za Středočeský kraj. Pánové Eduard Škvára a Zdeněk Machač.

Na závěr ceremoniálu se přítomným hostům představila celá plejáda nejlepších střelců napříč všemi soutěžemi loňského ročníku: Miroslav Novák (Hřebeč), Stanislav Gabriel (Milín), Edis Šahini (Tuchoměřice), František Rybařík (Miřetice), David Svoboda (Pšovka Mělník), Jiří Hajnal (Povltavská FA), Jaroslav Horák (Mnichovohradišťský SK), Dominik Sirotek (Spartak Příbram), Jakub Vávra (Tatran Sedlčany), Michal Čumpelík (Dobrovice), Daniel David Birnbaum (Jílové). 

| FOTOGALERIE

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top