Na Dni středočeského kraje ocenili střelce, rozhodčí i legendy

31. 7. 2023

Vedení SKFS uspořádalo v neděli na hřišti FK Jinočany premiérový Den středočeského fotbalu. Letní akce, jejíž účeleme bylo setkání krajských fotbalistů, funkcionářů a rozhodčích, se povedla. Nechybělo výborné občerstevní a po utkání Jinočany vs. Radotín došlo i na předání ocenění.

"Jsem spokojený, jak celý den probíhal. Vyšlo nám i počasí a máme na čem stavět do dalších ročníků. Rád jsem viděl spousty funkcionářů, hráčů, trenérů, delegátů i rozhodčích. Velice děkuji také organizátorům z řad domácího klubu FK Jinočany, kteří nám vytvořili skvělé podmínky. Stejně tak našemu sekretáři Honzovi Davidovi, který si vzal akci pod svá křídla. Těším se na další ročník," okomentoval akci předseda SKFS Tomáš Neumann. 

Každý návštěvník akce si mohl odnést i suvenýr v podobě unikátního kelímku, který byl pro tuto akci vytvořen. Výrobce - firma Nicknack - se na Dni středočeského fotalu prezentoval společně s firmou HDT.cz, která se stala hlavním partnerem krajského přeboru mužů 2023/2024, a nabízí mimo jiné moderní scoreboardy.

Po přípravném zápase, které domácí Jinočany sehrály s Radotínem, předali zástupci vedení SKFS ocenění těm nejlepším. Jako první dostali pamětní plaketu právě aktéři přípravného utkání Dne středočeského fotbalu. Oceněni byli i nejlepší rozhodčí sezony Miroslav Vlk a Tomáš Louda. Nejlepším delegátem byl vyhlášen Karel Vyhnal.

Svou plaketu obdrželi také kandidáti na Cenu dr. Jíry za Středočeský kraj. Pánové Eduard Škvára a Zdeněk Machač.

Na závěr ceremoniálu se přítomným hostům představila celá plejáda nejlepších střelců napříč všemi soutěžemi loňského ročníku: Miroslav Novák (Hřebeč), Stanislav Gabriel (Milín), Edis Šahini (Tuchoměřice), František Rybařík (Miřetice), David Svoboda (Pšovka Mělník), Jiří Hajnal (Povltavská FA), Jaroslav Horák (Mnichovohradišťský SK), Dominik Sirotek (Spartak Příbram), Jakub Vávra (Tatran Sedlčany), Michal Čumpelík (Dobrovice), Daniel David Birnbaum (Jílové). 

| FOTOGALERIE

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top