Mladí dorostenci SK Rapid Psáry projevili zájem o Akademii rozhodčích

8. 3. 2023

Elite Ref Academy SKFS uspořádala v sobotu na Strahově seminář pro zájemce z řad fotbalistů, kteří se sami přihlásili. Jednalo se o mladší dorostence SK Rapid Psáry a jejich trenéry.

„Je super, že Psáry dodali pět dorostenců plus tři dospělé, což byli trenéři Psár. Vydrželi mě poslouchat od devíti do sedmnácti hodin, tedy celá Pravidla fotbalu od Pojmech v pravidlech fotbalu, přes pravidlo 1 až po pravidlo 17. Jeden z nich, Denis Kouba, dokonce přisel podruhé, již byl u mě v Akademii v říjnu 2022, ale v sobotu se zájmem si to přišel celé poslechnout ještě jednou. Jak mi také někteří sdělili, tak již chodí u nich v Psárech mávat jako laici, takže teď by již měli licenci, pokud tedy ještě projdou seminářem rozhodčích na OFS Praha – západ," vysvětlil středočeský lektor Pravidel fotbalu Karel Vyhnal.

Zájemci by nyní tedy měli začít na OFS Praha – západ. „Věřím, že tamní komise rozhodčích všechny obratem osloví a oni začnou nyní od jara působit již jako kvalifikovaní rozhodčí s odznakem a licencí v soutěžích na jejich okrese. Snad se s některými z nich potkáme za pár let i v našich krajských soutěžích," přál si Vyhnal a dodal: „Celá sobota pro nás byla investicí do budoucna, tak věřím, že to nebyl zbytečně vynaložený čas a finance. Koneckonců by nám mohli již na jaře pomáhat při našich krajských utkáních mládeže I. A třídy žáků či dorostu, když již budou mít po sobotě absolvovaný i seminář na Praze – západ."

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top