Mladí dorostenci SK Rapid Psáry projevili zájem o Akademii rozhodčích

8. 3. 2023

Elite Ref Academy SKFS uspořádala v sobotu na Strahově seminář pro zájemce z řad fotbalistů, kteří se sami přihlásili. Jednalo se o mladší dorostence SK Rapid Psáry a jejich trenéry.

„Je super, že Psáry dodali pět dorostenců plus tři dospělé, což byli trenéři Psár. Vydrželi mě poslouchat od devíti do sedmnácti hodin, tedy celá Pravidla fotbalu od Pojmech v pravidlech fotbalu, přes pravidlo 1 až po pravidlo 17. Jeden z nich, Denis Kouba, dokonce přisel podruhé, již byl u mě v Akademii v říjnu 2022, ale v sobotu se zájmem si to přišel celé poslechnout ještě jednou. Jak mi také někteří sdělili, tak již chodí u nich v Psárech mávat jako laici, takže teď by již měli licenci, pokud tedy ještě projdou seminářem rozhodčích na OFS Praha – západ," vysvětlil středočeský lektor Pravidel fotbalu Karel Vyhnal.

Zájemci by nyní tedy měli začít na OFS Praha – západ. „Věřím, že tamní komise rozhodčích všechny obratem osloví a oni začnou nyní od jara působit již jako kvalifikovaní rozhodčí s odznakem a licencí v soutěžích na jejich okrese. Snad se s některými z nich potkáme za pár let i v našich krajských soutěžích," přál si Vyhnal a dodal: „Celá sobota pro nás byla investicí do budoucna, tak věřím, že to nebyl zbytečně vynaložený čas a finance. Koneckonců by nám mohli již na jaře pomáhat při našich krajských utkáních mládeže I. A třídy žáků či dorostu, když již budou mít po sobotě absolvovaný i seminář na Praze – západ."

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top