Mladí dorostenci SK Rapid Psáry projevili zájem o Akademii rozhodčích

8. 3. 2023

Elite Ref Academy SKFS uspořádala v sobotu na Strahově seminář pro zájemce z řad fotbalistů, kteří se sami přihlásili. Jednalo se o mladší dorostence SK Rapid Psáry a jejich trenéry.

„Je super, že Psáry dodali pět dorostenců plus tři dospělé, což byli trenéři Psár. Vydrželi mě poslouchat od devíti do sedmnácti hodin, tedy celá Pravidla fotbalu od Pojmech v pravidlech fotbalu, přes pravidlo 1 až po pravidlo 17. Jeden z nich, Denis Kouba, dokonce přisel podruhé, již byl u mě v Akademii v říjnu 2022, ale v sobotu se zájmem si to přišel celé poslechnout ještě jednou. Jak mi také někteří sdělili, tak již chodí u nich v Psárech mávat jako laici, takže teď by již měli licenci, pokud tedy ještě projdou seminářem rozhodčích na OFS Praha – západ," vysvětlil středočeský lektor Pravidel fotbalu Karel Vyhnal.

Zájemci by nyní tedy měli začít na OFS Praha – západ. „Věřím, že tamní komise rozhodčích všechny obratem osloví a oni začnou nyní od jara působit již jako kvalifikovaní rozhodčí s odznakem a licencí v soutěžích na jejich okrese. Snad se s některými z nich potkáme za pár let i v našich krajských soutěžích," přál si Vyhnal a dodal: „Celá sobota pro nás byla investicí do budoucna, tak věřím, že to nebyl zbytečně vynaložený čas a finance. Koneckonců by nám mohli již na jaře pomáhat při našich krajských utkáních mládeže I. A třídy žáků či dorostu, když již budou mít po sobotě absolvovaný i seminář na Praze – západ."

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top