Meziokresní výběry U11 a U12 odehrály podzimní zápasy. Dařilo se i Praze - západ

19. 10. 2022

Chlapecké kategorie U11 a U12 odehrály podzimní sérii turnajů okresních výběrů. Tradičně se hrálo ve třech skupinách po čtyřech týmech. Odvety jsou na programu na jaře. Z nich pak poznáme čtveřici pro finálový turnaj Středočeského kraje.

A kdo si vede po úvodním kolečku zápasů nejlépe? V kategorii U11 své skupiny vyhrály OFS Praha - západ, OFS Nymburk a OFS Beroun. Tabulka týmů na druhých místech je vyrovnaná. Po šesti bodech mají OFS Praha - východ, OFS Kolín a OFS Kladno. 

Ve starší kategorii U12 si prvenství v podzimní skupině zajistily výběry OFS Praha - východ, OFS Kutná Hora a OFS  Beroun. Tabulce "druhých míst" vládne po podzimu se sedmi body OFS Nymburk. 

Meziokresní turnaje této kategorie probíhaly standardně. "Jako každým rokem jsme společně s kolegy trenéry z okresů pořádali tři základní turnaje. O organizaci se perfektně postarali okresní Grassroots trenéři mládeže. Vše proběhlo bez problémů. Na jaře nás čeká druhé kolo. Nejlepší se utkají ve finále o přeborníka kraje. V kategorii U12 postoupí přeborník dál do českého finále a případně i republikového finále, které v loňské sezoně vyhrála naše Praha – východ," připomněl středočeský GTM Milan Kormaník.

Po Novém roce si přijdou na své i výběry U10. "V lednu nás čeká halový turnaj v Dolních Břežanech, kde se okresní výběry střetnou v kategorii U10 na umělé trávě. Tihle kluci budou hrát další sezonu o kategorii výš a mohou si vše přes zimu vyzkoušet. Odehrají se dva základní turnaje po šesti týmech. Finále odehrají nejlepší tři týmy z každé skupiny," uzavřel Milan Kormaník.

 

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top