Meziokresní výběry U11 a U12 odehrály podzimní zápasy. Dařilo se i Praze - západ

19. 10. 2022

Chlapecké kategorie U11 a U12 odehrály podzimní sérii turnajů okresních výběrů. Tradičně se hrálo ve třech skupinách po čtyřech týmech. Odvety jsou na programu na jaře. Z nich pak poznáme čtveřici pro finálový turnaj Středočeského kraje.

A kdo si vede po úvodním kolečku zápasů nejlépe? V kategorii U11 své skupiny vyhrály OFS Praha - západ, OFS Nymburk a OFS Beroun. Tabulka týmů na druhých místech je vyrovnaná. Po šesti bodech mají OFS Praha - východ, OFS Kolín a OFS Kladno. 

Ve starší kategorii U12 si prvenství v podzimní skupině zajistily výběry OFS Praha - východ, OFS Kutná Hora a OFS  Beroun. Tabulce "druhých míst" vládne po podzimu se sedmi body OFS Nymburk. 

Meziokresní turnaje této kategorie probíhaly standardně. "Jako každým rokem jsme společně s kolegy trenéry z okresů pořádali tři základní turnaje. O organizaci se perfektně postarali okresní Grassroots trenéři mládeže. Vše proběhlo bez problémů. Na jaře nás čeká druhé kolo. Nejlepší se utkají ve finále o přeborníka kraje. V kategorii U12 postoupí přeborník dál do českého finále a případně i republikového finále, které v loňské sezoně vyhrála naše Praha – východ," připomněl středočeský GTM Milan Kormaník.

Po Novém roce si přijdou na své i výběry U10. "V lednu nás čeká halový turnaj v Dolních Břežanech, kde se okresní výběry střetnou v kategorii U10 na umělé trávě. Tihle kluci budou hrát další sezonu o kategorii výš a mohou si vše přes zimu vyzkoušet. Odehrají se dva základní turnaje po šesti týmech. Finále odehrají nejlepší tři týmy z každé skupiny," uzavřel Milan Kormaník.

 

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top