Meziokresní výběry U11 a U12 odehrály podzimní zápasy. Dařilo se i Praze - západ

19. 10. 2022

Chlapecké kategorie U11 a U12 odehrály podzimní sérii turnajů okresních výběrů. Tradičně se hrálo ve třech skupinách po čtyřech týmech. Odvety jsou na programu na jaře. Z nich pak poznáme čtveřici pro finálový turnaj Středočeského kraje.

A kdo si vede po úvodním kolečku zápasů nejlépe? V kategorii U11 své skupiny vyhrály OFS Praha - západ, OFS Nymburk a OFS Beroun. Tabulka týmů na druhých místech je vyrovnaná. Po šesti bodech mají OFS Praha - východ, OFS Kolín a OFS Kladno. 

Ve starší kategorii U12 si prvenství v podzimní skupině zajistily výběry OFS Praha - východ, OFS Kutná Hora a OFS  Beroun. Tabulce "druhých míst" vládne po podzimu se sedmi body OFS Nymburk. 

Meziokresní turnaje této kategorie probíhaly standardně. "Jako každým rokem jsme společně s kolegy trenéry z okresů pořádali tři základní turnaje. O organizaci se perfektně postarali okresní Grassroots trenéři mládeže. Vše proběhlo bez problémů. Na jaře nás čeká druhé kolo. Nejlepší se utkají ve finále o přeborníka kraje. V kategorii U12 postoupí přeborník dál do českého finále a případně i republikového finále, které v loňské sezoně vyhrála naše Praha – východ," připomněl středočeský GTM Milan Kormaník.

Po Novém roce si přijdou na své i výběry U10. "V lednu nás čeká halový turnaj v Dolních Břežanech, kde se okresní výběry střetnou v kategorii U10 na umělé trávě. Tihle kluci budou hrát další sezonu o kategorii výš a mohou si vše přes zimu vyzkoušet. Odehrají se dva základní turnaje po šesti týmech. Finále odehrají nejlepší tři týmy z každé skupiny," uzavřel Milan Kormaník.

 

Aktuality

Informace: podpora sportu od Středočeského kraje v roce 2023

7. 12. 2022

Celkem 40 milionů korun na příští rok vyčlenil Středočeský kraj na podporu sportu a volného času. Program 2023 pro poskytování dotací z rozpočtu Středočeského kraje ze Středočeského Fondu sportu a volného času 2023 schválilo zastupitelstvo na svém jednání 28. listopadu 2022.

Více zde

Vánoční turnaj dívek na Spartě ovládly fotbalistky z Kladna a Rakovníku

6. 12. 2022

Sparťanská nafukovací hala na Strahově hostila v neděli Vánoční turnaj meziokresních výběrů Středočeského kraje v kategorii dívek WU14. Nejlepší hráčkou za okres Praha - západ byla zvolena Josefína Kociánová.

Více zde

Nwogu podzimním králem okresních střelců

3. 12. 2022

Fotbalový podzim je minulostí. Nejen na Praze - západ se na pár chvil uložily fotbalové areály k zimnímu spánku. Na řadu tedy může přijít bilancování. Přínášíme vám tabulku střelců okresních soutěží z podzimní části sezony.

Více zde

Fotbalové přípravky zahájily 1. ročník Zimní ligy Zvole

30. 11. 2022

O posledním listopadovém víkendu odstartoval 1. ročník Zimní ligy Zvole 2022/23 - mladších a starších přípravek. Do té se přihlásilo celkem 11 klubů, které nasadily své týmy malých fotbalistů do dvou osmičlenných skupin.

Více zde

Závěr listopadu patří setkáním s kluby

22. 11. 2022

Ve Zvoli proběhlo první setkání zástupců klubů, členů a předsedů odborných komisí, a předsedy VV s jeho členy. V příjemné atmosféře byla ve společné diskuzi probrána podstatná každodenní klubová témata.

Více zde
Všechny aktuality
Top