Meziokresní výběry U11 a U12 odehrály podzimní zápasy. Dařilo se i Praze - západ

19. 10. 2022

Chlapecké kategorie U11 a U12 odehrály podzimní sérii turnajů okresních výběrů. Tradičně se hrálo ve třech skupinách po čtyřech týmech. Odvety jsou na programu na jaře. Z nich pak poznáme čtveřici pro finálový turnaj Středočeského kraje.

A kdo si vede po úvodním kolečku zápasů nejlépe? V kategorii U11 své skupiny vyhrály OFS Praha - západ, OFS Nymburk a OFS Beroun. Tabulka týmů na druhých místech je vyrovnaná. Po šesti bodech mají OFS Praha - východ, OFS Kolín a OFS Kladno. 

Ve starší kategorii U12 si prvenství v podzimní skupině zajistily výběry OFS Praha - východ, OFS Kutná Hora a OFS  Beroun. Tabulce "druhých míst" vládne po podzimu se sedmi body OFS Nymburk. 

Meziokresní turnaje této kategorie probíhaly standardně. "Jako každým rokem jsme společně s kolegy trenéry z okresů pořádali tři základní turnaje. O organizaci se perfektně postarali okresní Grassroots trenéři mládeže. Vše proběhlo bez problémů. Na jaře nás čeká druhé kolo. Nejlepší se utkají ve finále o přeborníka kraje. V kategorii U12 postoupí přeborník dál do českého finále a případně i republikového finále, které v loňské sezoně vyhrála naše Praha – východ," připomněl středočeský GTM Milan Kormaník.

Po Novém roce si přijdou na své i výběry U10. "V lednu nás čeká halový turnaj v Dolních Břežanech, kde se okresní výběry střetnou v kategorii U10 na umělé trávě. Tihle kluci budou hrát další sezonu o kategorii výš a mohou si vše přes zimu vyzkoušet. Odehrají se dva základní turnaje po šesti týmech. Finále odehrají nejlepší tři týmy z každé skupiny," uzavřel Milan Kormaník.

 

Aktuality

Kam v okrese na fotbal: Fotbalové jaro se naplno rozjíždí!

31. 3. 2023

Další víkend nabídne v okrese Praha - západ plno fotbalu. Ve třetí třídě skupině B budou k vidění v sobotu od 16:30 hned dvě utkání, které promluví do rozložení sil na čele tabulky. Ve skupině A v neděli ve stejný čas si můžete vybrat souboj rezerv Jíloviště a Vestce. Naplno se rozbíhají i soutěže čtvrtých tříd, které mají za sebou dlouhou zimní pauzu.

Více zde

SOUHRN 17. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz porazila ve šlágru Všenory

27. 3. 2023

Hned na úvod jarní části DEMISPORT Okresního přeboru vyhrála Dobrovíz ve Všenorech přesvědčivě 4:1. Neztratily ani další týmy v popředí tabulky - Dolní Břežany a Roztoky.

Více zde

Informace z VH a Aktivu klubů

14. 3. 2023

Valná hromada OFS Praha - západ a následný Aktiv klubů proběhl ve středu 8. března na Strahově. Průběh celé akce byl hladký, a proto zbylo i hodně času na diskuzi různých témat.

Více zde

Proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS PZ

12. 3. 2023

V sobotu 11. března proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ. Z okresu se zúčastnilo 31 rozhodčích, 8 delegátů a hosté. Seminář se konal ve Zotavovně vězeňské služby na Praze 4.

Více zde

Ansley Hofmann o projektu Fotbal pro rozvoj

10. 3. 2023

Jedná se spíše o poslání, než o práci. Ansley Hofmann je členem týmu Fotbalu pro rozvoj a snaží se o změnu pohledu stereotypního českého prostředí. Hodnoty respektu, zodpovědnosti a schopnosti se dohodnout by totiž měli být samozřejmostí.

Více zde
Všechny aktuality
Top