Meziokresní výběry U11 a U12 odehrály podzimní zápasy. Dařilo se i Praze - západ

19. 10. 2022

Chlapecké kategorie U11 a U12 odehrály podzimní sérii turnajů okresních výběrů. Tradičně se hrálo ve třech skupinách po čtyřech týmech. Odvety jsou na programu na jaře. Z nich pak poznáme čtveřici pro finálový turnaj Středočeského kraje.

A kdo si vede po úvodním kolečku zápasů nejlépe? V kategorii U11 své skupiny vyhrály OFS Praha - západ, OFS Nymburk a OFS Beroun. Tabulka týmů na druhých místech je vyrovnaná. Po šesti bodech mají OFS Praha - východ, OFS Kolín a OFS Kladno. 

Ve starší kategorii U12 si prvenství v podzimní skupině zajistily výběry OFS Praha - východ, OFS Kutná Hora a OFS  Beroun. Tabulce "druhých míst" vládne po podzimu se sedmi body OFS Nymburk. 

Meziokresní turnaje této kategorie probíhaly standardně. "Jako každým rokem jsme společně s kolegy trenéry z okresů pořádali tři základní turnaje. O organizaci se perfektně postarali okresní Grassroots trenéři mládeže. Vše proběhlo bez problémů. Na jaře nás čeká druhé kolo. Nejlepší se utkají ve finále o přeborníka kraje. V kategorii U12 postoupí přeborník dál do českého finále a případně i republikového finále, které v loňské sezoně vyhrála naše Praha – východ," připomněl středočeský GTM Milan Kormaník.

Po Novém roce si přijdou na své i výběry U10. "V lednu nás čeká halový turnaj v Dolních Břežanech, kde se okresní výběry střetnou v kategorii U10 na umělé trávě. Tihle kluci budou hrát další sezonu o kategorii výš a mohou si vše přes zimu vyzkoušet. Odehrají se dva základní turnaje po šesti týmech. Finále odehrají nejlepší tři týmy z každé skupiny," uzavřel Milan Kormaník.

 

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top