Meziokresní výběry U10 ovládl během zimy Benešov

20. 2. 2023

Druhý únorový víkend se v nafukovací hale v Dolních Břežanech konal zimní finálový turnaj meziokresních výběrů kategorie U10. O vítězství se utkalo šest okresů. Výběr OFS Praha - západ obsadil čtvrté místo.

Nejlépe si na umělé trávě vedl výběr OFS Benešov, který zvítězil díky lepšímu vzájemnému zápasu před druhým výběrem OFS Beroun.

„Jde o zimní přípravu budoucí kategorie U11. Je pravděpodobné, že tihle hráči budou od léta nastupovat v rámci meziokresních výběrů, které pak mezi sebou soutěží v kraji, a pak až do úrovně celorepublikového finále, které loni vyhrál výběr OFS Praha – východ," připomenul středočeský GTM Milan Kormaník.

Během zimy uspořádal Středočeský KFS prostřednictvím svých GTM dva základní turnaje po šesti týmech. „První tři týmy z každého turnaje postoupily do finálového klání. Tam se dařilo nejvíce Benešovu a Berounu. O konečném vítězi rozhodla vzájemná bilance," upozornil Kormaník a zhodnotil turnaj: „Turnaje, včetně finálového, splnily očekávání. Okresy mají v zimní pauze možnost dát si týmy okresních výběrů dohromady, a to hlavně s výhledem na další sezonu. Kluci kategorie U10 pak plynule s další sezonou přejdou do meziokresních soutěží kategorie U11. Soutěž MOS bude pokračovat v jarní části soutěže turnaji, ve kterých se utkají výběry kategorií U11 a U12 o celkového přeborníka kraje."

Konečné pořadí finálového turnaje

  1. OFS Benešov
  2. OFS Beroun
  3. OFS Mladá Boleslav
  4. OFS Praha – západ
  5. OFS Kladno
  6. OFS Mělník

FOTOGALERIE

Aktuality

Kam v okrese na fotbal: Fotbalové jaro se naplno rozjíždí!

31. 3. 2023

Další víkend nabídne v okrese Praha - západ plno fotbalu. Ve třetí třídě skupině B budou k vidění v sobotu od 16:30 hned dvě utkání, které promluví do rozložení sil na čele tabulky. Ve skupině A v neděli ve stejný čas si můžete vybrat souboj rezerv Jíloviště a Vestce. Naplno se rozbíhají i soutěže čtvrtých tříd, které mají za sebou dlouhou zimní pauzu.

Více zde

SOUHRN 17. kola DEMISPORT OP: Dobrovíz porazila ve šlágru Všenory

27. 3. 2023

Hned na úvod jarní části DEMISPORT Okresního přeboru vyhrála Dobrovíz ve Všenorech přesvědčivě 4:1. Neztratily ani další týmy v popředí tabulky - Dolní Břežany a Roztoky.

Více zde

Informace z VH a Aktivu klubů

14. 3. 2023

Valná hromada OFS Praha - západ a následný Aktiv klubů proběhl ve středu 8. března na Strahově. Průběh celé akce byl hladký, a proto zbylo i hodně času na diskuzi různých témat.

Více zde

Proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS PZ

12. 3. 2023

V sobotu 11. března proběhl zimní seminář rozhodčích a delegátů OFS Praha - západ. Z okresu se zúčastnilo 31 rozhodčích, 8 delegátů a hosté. Seminář se konal ve Zotavovně vězeňské služby na Praze 4.

Více zde

Ansley Hofmann o projektu Fotbal pro rozvoj

10. 3. 2023

Jedná se spíše o poslání, než o práci. Ansley Hofmann je členem týmu Fotbalu pro rozvoj a snaží se o změnu pohledu stereotypního českého prostředí. Hodnoty respektu, zodpovědnosti a schopnosti se dohodnout by totiž měli být samozřejmostí.

Více zde
Všechny aktuality
Top