Meziokresní výběry U10 ovládl během zimy Benešov

20. 2. 2023

Druhý únorový víkend se v nafukovací hale v Dolních Břežanech konal zimní finálový turnaj meziokresních výběrů kategorie U10. O vítězství se utkalo šest okresů. Výběr OFS Praha - západ obsadil čtvrté místo.

Nejlépe si na umělé trávě vedl výběr OFS Benešov, který zvítězil díky lepšímu vzájemnému zápasu před druhým výběrem OFS Beroun.

„Jde o zimní přípravu budoucí kategorie U11. Je pravděpodobné, že tihle hráči budou od léta nastupovat v rámci meziokresních výběrů, které pak mezi sebou soutěží v kraji, a pak až do úrovně celorepublikového finále, které loni vyhrál výběr OFS Praha – východ," připomenul středočeský GTM Milan Kormaník.

Během zimy uspořádal Středočeský KFS prostřednictvím svých GTM dva základní turnaje po šesti týmech. „První tři týmy z každého turnaje postoupily do finálového klání. Tam se dařilo nejvíce Benešovu a Berounu. O konečném vítězi rozhodla vzájemná bilance," upozornil Kormaník a zhodnotil turnaj: „Turnaje, včetně finálového, splnily očekávání. Okresy mají v zimní pauze možnost dát si týmy okresních výběrů dohromady, a to hlavně s výhledem na další sezonu. Kluci kategorie U10 pak plynule s další sezonou přejdou do meziokresních soutěží kategorie U11. Soutěž MOS bude pokračovat v jarní části soutěže turnaji, ve kterých se utkají výběry kategorií U11 a U12 o celkového přeborníka kraje."

Konečné pořadí finálového turnaje

  1. OFS Benešov
  2. OFS Beroun
  3. OFS Mladá Boleslav
  4. OFS Praha – západ
  5. OFS Kladno
  6. OFS Mělník

FOTOGALERIE

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top