Meziokresní výběry U10 ovládl během zimy Benešov

20. 2. 2023

Druhý únorový víkend se v nafukovací hale v Dolních Břežanech konal zimní finálový turnaj meziokresních výběrů kategorie U10. O vítězství se utkalo šest okresů. Výběr OFS Praha - západ obsadil čtvrté místo.

Nejlépe si na umělé trávě vedl výběr OFS Benešov, který zvítězil díky lepšímu vzájemnému zápasu před druhým výběrem OFS Beroun.

„Jde o zimní přípravu budoucí kategorie U11. Je pravděpodobné, že tihle hráči budou od léta nastupovat v rámci meziokresních výběrů, které pak mezi sebou soutěží v kraji, a pak až do úrovně celorepublikového finále, které loni vyhrál výběr OFS Praha – východ," připomenul středočeský GTM Milan Kormaník.

Během zimy uspořádal Středočeský KFS prostřednictvím svých GTM dva základní turnaje po šesti týmech. „První tři týmy z každého turnaje postoupily do finálového klání. Tam se dařilo nejvíce Benešovu a Berounu. O konečném vítězi rozhodla vzájemná bilance," upozornil Kormaník a zhodnotil turnaj: „Turnaje, včetně finálového, splnily očekávání. Okresy mají v zimní pauze možnost dát si týmy okresních výběrů dohromady, a to hlavně s výhledem na další sezonu. Kluci kategorie U10 pak plynule s další sezonou přejdou do meziokresních soutěží kategorie U11. Soutěž MOS bude pokračovat v jarní části soutěže turnaji, ve kterých se utkají výběry kategorií U11 a U12 o celkového přeborníka kraje."

Konečné pořadí finálového turnaje

  1. OFS Benešov
  2. OFS Beroun
  3. OFS Mladá Boleslav
  4. OFS Praha – západ
  5. OFS Kladno
  6. OFS Mělník

FOTOGALERIE

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top