Krajské okénko: Černý víkend pro okres Praha - západ

20. 3. 2022

Od jarní části sezony vám nabídneme výsledkový servis také zápasů týmů, které hrají v krajských soutěžích SKFS a sídlí v okrese Praha – západ.

Na start soutězí 1. B třídy se stále čeká. Středočeský přebor a 1. A třídy ale již jsou v plně v procesu. Jediný bodový zisk zaznamenala tento víkend Kosoř, která remizovala s Dobrovicí.

V krajském přeboru má OFS dvojí zastoupení. Kosoř a Povltavskou FA B. V 1. A třídě působí hned čtyřlístek týmů. Jíloviště, Vestec, Průhonice a Jesenice. Své zastoupení pak má okres hned ve třech skupinách 1. B třídy. Ve skupině A působí Rudná, ve skupině D Jílové, ve skupině E pak Černolice, Čisovice, Jinočany a Lety.

Středočeský krajský přebor

TJ Klíčany – Povltavská FA B 6:0 (3:0)

Branky: 11., 27., 42. a 77. Jeslínek, 64. Hájek, 81. Buldra

FK Dobrovice – FK Kosoř 1:1 (0:0)

Branky: 72. Sedláček – 88. Černý (z pen.)

1.A třída skupina A

TJ Sokol Nové Strašecí – TJ Viktoria Vestec 2:1 (1:0)

Branky: 9. Mrázek, 67. Svoboda – 63. Vidlička

1.A třída skupina B

Dolnobousovský SK – SK Slavia Jesenice 4:1 (2:0)

Branky: 7. a 54. Šolc, 39. Keszeg, 92. Merva – 80. Novotný

Mnichovohradišťský SK – Spartak Průhonice 1:0 (1:0)

Branky: 6. Charvát

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top