Informace k přihláškám do soutěžního ročníku 2023/2024

25. 5. 2023

STK v úterý zveřejnila na úřední desce informace k přihláškám do příští sezóny 2023/24. Dokument s informacemi, i smlouvu sdružených družstev najdete v článku, nebo v záložce Dokumenty ke stažení.

„Letos jdeme po vzoru SKFS nebo ŘKČ formou online formuláře. Věříme, že tím ulehčíme práci jak klubům (zbaví vás to podpisů, razítek, tisku, skenování), tak STK, které se tak automaticky generují přihlášky v přehledných excel tabulkách," uvádí sekretář okresu Praha - západ Mikuláš Zbořil.

„Jediný kaz, který v online přihláškách vnímám, je ten, že přihlášku musíte zvlášť vyplnit pro každý tým, který do soutěží OFS PZ přihlašujete (toto je zmíněno i v pokynech). Věřím však, že toto bude převáženo pohodlností vyplnění formuláře pouze od PC," dodává Zbořil.

Členský klub je povinen podat přihlášku do 09.06.2023 do 23:59 hodin. 

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat sekretáře OFS PZ Mikuláše Zbořila.

Aktuality

Jan Suchopárek trénoval středočeský výběr U17

29. 11. 2023

Trenér fotbalové reprezentace do 21 let Jan Suchopárek dorazil v úterý do Nymburka, kde probíhal dvoudenní kemp výběru Středočeského krajského fotbalového svazu kategorie U17 v rámci Memoriálu Josefa Šurala 2023/2024. Suchopárek připravil krajským fotbalistům speciální trénink, který s nimi sám odtrénoval.

Více zde

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde
Všechny aktuality
Top