Informace k přihláškám do soutěžního ročníku 2023/2024

25. 5. 2023

STK v úterý zveřejnila na úřední desce informace k přihláškám do příští sezóny 2023/24. Dokument s informacemi, i smlouvu sdružených družstev najdete v článku, nebo v záložce Dokumenty ke stažení.

„Letos jdeme po vzoru SKFS nebo ŘKČ formou online formuláře. Věříme, že tím ulehčíme práci jak klubům (zbaví vás to podpisů, razítek, tisku, skenování), tak STK, které se tak automaticky generují přihlášky v přehledných excel tabulkách," uvádí sekretář okresu Praha - západ Mikuláš Zbořil.

„Jediný kaz, který v online přihláškách vnímám, je ten, že přihlášku musíte zvlášť vyplnit pro každý tým, který do soutěží OFS PZ přihlašujete (toto je zmíněno i v pokynech). Věřím však, že toto bude převáženo pohodlností vyplnění formuláře pouze od PC," dodává Zbořil.

Členský klub je povinen podat přihlášku do 09.06.2023 do 23:59 hodin. 

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat sekretáře OFS PZ Mikuláše Zbořila.

Aktuality

Finále poháru hostí v úterý Jíloviště, podruhé v řadě jsou finalistou Průhonice

6. 6. 2023

Kolem osmé hodiny večerní v úterý 6. června bude znám nový vítěz Poháru Středočeského fotbalového svazu. V rozhodujícím duelu se Jíloviště, které je hostitelem zápasu, utká s loňským finalistou Průhonicemi. Začíná se v 18 hodin a bude se na co dívat.

Více zde

SOUHRN 27. kola DEMISPORT OP: 320 diváků na derby v Čisovicích!

5. 6. 2023

Rudná potrápila na domácím hřišti Olympii. Roztoky doma přestřílely Kazín. Dobrovíz své utkání nesehrála, protože Zlatníky se ze zápasu kvůli marodce omluvily. 320 diváků přihlíželo v derby na chvostu tabulky výhře na penalty Čisovic nad Mníškem.

Více zde

Závěrečený turnaj čeká také mladší žáky a starší přípravku

4. 6. 2023

Tento víkend čeká OFS Praha - západ jeden závěrečný turnaj mladších žáků a celkem 9 turnajů starších přípravek! V této kategorii je totiž RMS psán tak, aby turnajů bylo co nejvíce a aby turnajové zakončení zažil každý tým.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Dobrovíz může odskočit do trháku

2. 6. 2023

V sobotu sehrají utkání týmy z čela tabulky DEMISPORT Okresního přeboru. Roztoky a Dobrovíz hrají na domácím hřišti s Kazínem a Zlatníky. Olympie zajíždí do Rudné. Všechna utkání se hrají od 17:00.

Více zde

Oslavy 90. výročí fotbalového klubu SK Černošice

2. 6. 2023

V sobotu 24. června oslaví výročí 90 let fotbalový oddíl SK Černošice. Na programu jsou utkání mládeže, staré gardy, ale také A týmu. Ten vyzve TSV Themar, což je klub z partnerského města v Německu. Závěr akce orámuje koncert v černošickém Club Kinu.

Více zde
Všechny aktuality
Top