Informace k přihláškám do soutěžního ročníku 2023/2024

25. 5. 2023

STK v úterý zveřejnila na úřední desce informace k přihláškám do příští sezóny 2023/24. Dokument s informacemi, i smlouvu sdružených družstev najdete v článku, nebo v záložce Dokumenty ke stažení.

„Letos jdeme po vzoru SKFS nebo ŘKČ formou online formuláře. Věříme, že tím ulehčíme práci jak klubům (zbaví vás to podpisů, razítek, tisku, skenování), tak STK, které se tak automaticky generují přihlášky v přehledných excel tabulkách," uvádí sekretář okresu Praha - západ Mikuláš Zbořil.

„Jediný kaz, který v online přihláškách vnímám, je ten, že přihlášku musíte zvlášť vyplnit pro každý tým, který do soutěží OFS PZ přihlašujete (toto je zmíněno i v pokynech). Věřím však, že toto bude převáženo pohodlností vyplnění formuláře pouze od PC," dodává Zbořil.

Členský klub je povinen podat přihlášku do 09.06.2023 do 23:59 hodin. 

V případě jakýchkoliv problémů neváhejte kontaktovat sekretáře OFS PZ Mikuláše Zbořila.

Aktuality

Středeční pohárové finále svede dohromady úspěšné týmy Psár a Poříčan

29. 5. 2024

Událostí středočeského fotbalu v tomto týdnu je finále Demi Sport Poháru SKFS. Na hřišti Rapidu Psáry přivítá domácí tým ve středu 29. května od 18 hodin SK Poříčany. Čeká se vysoká návštěva a parádní fotbalový zážitek.

Více zde

Finále Poháru SKFS odřídí zkušený rozhodčí Petr Poklop z Kutnohorska

23. 5. 2024

Ve svých padesáti letech se kutnohorský rozhodčí Petr Poklop dočkal vrcholného zápasu kariéry. Komisí rozhodčích byl delegován na finále DEMI SPORT Poháru SKFS, které se uskuteční ve střed 29. května od 18 hodin mezi domácími Psáry a Poříčany.

Více zde

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo Cupu i středočeské talenty

13. 5. 2024

Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry.

Více zde

Votický Budil po záchraně rozhodčího: První pomoc by měl znát každý

10. 5. 2024

Trenér SK Votice Michal Budil předvedl 13. dubna v utkání I. A třídy (Votice – Kosoř 0:1) hrdinský čin, když zachránil rozhodčího Jaroslava Stejskala při náhlých zdravotních komplikacích.

Více zde

OFS Praha - západ rozjel projekt Veteránské ligy

2. 5. 2024

OFS Praha - západ zorganizoval od jara Veteránskou ligu. I přes menší zájem klubů se podařilo nastavit systém soutěže, která se už v okrese rozběhla. Do pilotního projektu se nakonec přihlásilo šest klubů. Zapojit se v budoucnu může každý další veteránský oddíl na OFS PZ.

Více zde
Všechny aktuality
Top