FOTO, VIDEO: V Praze se uskutečnil Aktiv klubů SKFS

17. 1. 2022

Po úvodním videu, které je přiloženo pod článkem, si vzal slovo předseda SKFS Tomáš Neumann. Po něm už se u mikrofonu střídali zástupci odborných komisí, kteří přednesli své zprávy. Za STK mluvil gestor z výkonného výboru Ondřej Knobloch. Komisi mládeže pak zastupoval předseda Antonín Barák, který s přítomnými funkcionáři řešil hlavně reorganizaci mládežnických soutěží.

Zprávu disciplinární komise přednesl také její předseda Martin Havel. Po něm dostal slovo předseda komise rozhodčích Petr Blažej. Informace o hospodaření svazu předal přítomným člen výkonného výboru Pavel Chán. Zástupci klubů si po skončení Aktivu odnesli nové bidony včetně iontových nápojů.

Součástí sobotního Aktivu byla také Provolba středočeských klubů, při níž si funkcionáři oddílů volili své zástupce pro Valnou hromadu SKFS, která se uskuteční 15. března 2022. Výsledky Provolby dle jednotlivých krajských soutěží dospělých najdete v přiloženém dokumentu pod článkem, nebo také na úřední desce.

Úvodní video Aktivu klubů SKFS

https://www.youtube.com/watch?v=0K1ozgstHb4

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top