FOTO, VIDEO: V Praze se uskutečnil Aktiv klubů SKFS

17. 1. 2022

Po úvodním videu, které je přiloženo pod článkem, si vzal slovo předseda SKFS Tomáš Neumann. Po něm už se u mikrofonu střídali zástupci odborných komisí, kteří přednesli své zprávy. Za STK mluvil gestor z výkonného výboru Ondřej Knobloch. Komisi mládeže pak zastupoval předseda Antonín Barák, který s přítomnými funkcionáři řešil hlavně reorganizaci mládežnických soutěží.

Zprávu disciplinární komise přednesl také její předseda Martin Havel. Po něm dostal slovo předseda komise rozhodčích Petr Blažej. Informace o hospodaření svazu předal přítomným člen výkonného výboru Pavel Chán. Zástupci klubů si po skončení Aktivu odnesli nové bidony včetně iontových nápojů.

Součástí sobotního Aktivu byla také Provolba středočeských klubů, při níž si funkcionáři oddílů volili své zástupce pro Valnou hromadu SKFS, která se uskuteční 15. března 2022. Výsledky Provolby dle jednotlivých krajských soutěží dospělých najdete v přiloženém dokumentu pod článkem, nebo také na úřední desce.

Úvodní video Aktivu klubů SKFS

https://www.youtube.com/watch?v=0K1ozgstHb4

Aktuality

SOUHRN 6. kola DEMISPORT OP: Olympie nasázela Holubicím pět branek

26. 9. 2022

První dva body v soutěži vybojoval na hřišti Chotče Mníšek pod Brdy. Pátou výhru zapsaly týmy Dobrovíze, Roztok a Všenor, proti nimž se čtyřikrát střelecky prosadil za Čisovice Josef Prachař. Na čele stále zůstává Olympie Dolní Břežany, která přesvědčivě zvítězila v Holubicích.

Více zde

Kam v okrese na fotbal: Podaří se Holubicím obrat neporaženou Olympii?

23. 9. 2022

Víkendový program začíná dopoledním utkáním Všenor s Čisovicemi od 10:30. Olympie, která zatím neztratila ani bod, zavítá na hřiště Holubic v sobotu v 16:30. V sobotu se v tentýž čas hraje také zajímavé utkání třetí třídy skupiny A mezi Hradištkem a Libeří. Na fotbal v okrese Praha - západ ale můžete zavítat pochopitelně i v neděli.

Více zde

Obhájce poháru je ze hry. Jinočany vyřadily Hřebeč

22. 9. 2022

Sedm z osmi zápasů Poháru SKFS bylo odehráno již ve středu. V osmifinále se rozloučil se soutěží její obhájce trofeje. TJ SK Hřebeč je ze hry, o což se zapříčinil celek z okresu Praha - západ - FK Jinočany!

Více zde

Tuchoměřice jdou příkladem. Úprava střídaček proběhla rychle

20. 9. 2022

Nováček I. B třídy, skupiny A TJ Sokol Tuchoměřice obratem reagoval na výzvu STK SKFS ohledně nedostatku počtu sedaček na střídačkách. Klub zjednal rychlou nápravu z osmi na deset.

Více zde

Krajské okénko: Vestec bere šestou výhru v řadě a v tabulce je první

20. 9. 2022

Průhonice vybojovaly první bod v krajském přeboru. V A třídě pokračuje bez porážky Vestec, který přidal již šestou výhru v řadě. Zvítězila také Kosoř, která se drží na třetím místě v tabulce. Okresní souboj mezi Psáry a Lety vyzněl lépe pro domácí celek, jenž zvítězil 4:1.

Více zde
Všechny aktuality
Top