FOTO, VIDEO: V Praze se uskutečnil Aktiv klubů SKFS

17. 1. 2022

Po úvodním videu, které je přiloženo pod článkem, si vzal slovo předseda SKFS Tomáš Neumann. Po něm už se u mikrofonu střídali zástupci odborných komisí, kteří přednesli své zprávy. Za STK mluvil gestor z výkonného výboru Ondřej Knobloch. Komisi mládeže pak zastupoval předseda Antonín Barák, který s přítomnými funkcionáři řešil hlavně reorganizaci mládežnických soutěží.

Zprávu disciplinární komise přednesl také její předseda Martin Havel. Po něm dostal slovo předseda komise rozhodčích Petr Blažej. Informace o hospodaření svazu předal přítomným člen výkonného výboru Pavel Chán. Zástupci klubů si po skončení Aktivu odnesli nové bidony včetně iontových nápojů.

Součástí sobotního Aktivu byla také Provolba středočeských klubů, při níž si funkcionáři oddílů volili své zástupce pro Valnou hromadu SKFS, která se uskuteční 15. března 2022. Výsledky Provolby dle jednotlivých krajských soutěží dospělých najdete v přiloženém dokumentu pod článkem, nebo také na úřední desce.

Úvodní video Aktivu klubů SKFS

https://www.youtube.com/watch?v=0K1ozgstHb4

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top