FOTO, VIDEO: V Praze se uskutečnil Aktiv klubů SKFS

17. 1. 2022

Po úvodním videu, které je přiloženo pod článkem, si vzal slovo předseda SKFS Tomáš Neumann. Po něm už se u mikrofonu střídali zástupci odborných komisí, kteří přednesli své zprávy. Za STK mluvil gestor z výkonného výboru Ondřej Knobloch. Komisi mládeže pak zastupoval předseda Antonín Barák, který s přítomnými funkcionáři řešil hlavně reorganizaci mládežnických soutěží.

Zprávu disciplinární komise přednesl také její předseda Martin Havel. Po něm dostal slovo předseda komise rozhodčích Petr Blažej. Informace o hospodaření svazu předal přítomným člen výkonného výboru Pavel Chán. Zástupci klubů si po skončení Aktivu odnesli nové bidony včetně iontových nápojů.

Součástí sobotního Aktivu byla také Provolba středočeských klubů, při níž si funkcionáři oddílů volili své zástupce pro Valnou hromadu SKFS, která se uskuteční 15. března 2022. Výsledky Provolby dle jednotlivých krajských soutěží dospělých najdete v přiloženém dokumentu pod článkem, nebo také na úřední desce.

Úvodní video Aktivu klubů SKFS

https://www.youtube.com/watch?v=0K1ozgstHb4

Aktuality

Krajské okénko: Povltavská FA B porazila druhou Dobrovici!

24. 5. 2022

Překvapivé vítězství proti druhému celku tabulky Povltavské FA B vystřelil Lukáš Hanč. Kosoř padla v Pořící nad Sázavou. Pouze jednu výhru zapsaly týmy v 1. A třídách.

Více zde

SOUHRN 22. kola DEMISPORT OP: Tuchoměřice na cestě k titulu!

23. 5. 2022

Tuchoměřice jsou blízko k zisku titulu v DEMISPORT Okresním přeboru. Na domácí půdě porazili svěřenci Jiřího Jeslínka Dolní Břežany přesvědčivě 6:0. Do karet jim hraje také další ztráta Dobrovíze.

Více zde

Dívčí výběr WU11 si zahrál na turnaji ve Zdicích

21. 5. 2022

Ve středu 18. května se dívčí výběr WU11 zúčastnil meziokresního turnaje ve Zdicích. Holky v nových dresech od DEMISPORT bojovaly, i když neměly žádnou parťačku na střídání.

Více zde

Do finále SportFotbal Okresního poháru se dostaly Dolní Břežany a Dobrovíz

20. 5. 2022

Olympie Dolní Břežany rozhodla o svém postupu již minulý pátek v rámci zápasu DEMISPORT Okresního přeboru se Zlatníkami, kde zvítězila 4:3. Ve středu postoupila ze semifinálového boje Dobrovíz, která dokázala přehrát 3:1 Psáry.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal: Tuchoměřice hostí v sobotu Dolní Břežany

20. 5. 2022

Sobotní zápas mezi Tuchoměřicemi a Dolními Břežany, jenž začíná v 17:00, se dá označit za šlágr DEMISPORT Okresního přeboru. V nabídce jsou ale i další zajímavé zápasy napříč dospělými soutěžemi v okrese Praha - západ.

Více zde
Všechny aktuality
Top