Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Ač se Lhota téměř celý zápas jen bránila atakům výborně hrajícího protivníka, měla nezbytný kus štěstí, hrála na hranici sebeobětování a ještě občas dovedla pozlobit obranu hostů. Něco sice její hráči pokazili, ale po změně stran Chvojka čapl špatnou rozehrávku Krupičky a po rychlém výpadu dal rozhodující gól.

Dobrovíz svoje šance pálila jednu za druhou. Něco pochytal bravurní Pejša v bráně, a když už byl třikrát překonaný, na čáře za ním zaskočili obránci.

A tak se zrodil výsledkový šok kola.

"Je to neskutečné, co se nám povedlo. Měli jsme samozřejmě kliku, protože hlavně směrem dopředu je soupeř vynikající, ale dozadu určitá okénka má a my jednoho využili. Pro nás je podstatné, že se sejdeme, co se tentokrát celkem povedlo. Pak můžeme hrát dobrý fotbal," hlásil nadšený trenér Lhoty Petr Cais.

Speciálně pak promluvil o nedávné posile z Kladna Simonu Chvojkovi. Ten nejen, že dal gól, ale udržel hodně míčů a ještě dovede pod tlakem rozehrát. "Simon je pro nás hodně platný, zásadní posila," ulevil si Cais.

Rudolf Muzika

Aktuality

Středeční pohárové finále svede dohromady úspěšné týmy Psár a Poříčan

29. 5. 2024

Událostí středočeského fotbalu v tomto týdnu je finále Demi Sport Poháru SKFS. Na hřišti Rapidu Psáry přivítá domácí tým ve středu 29. května od 18 hodin SK Poříčany. Čeká se vysoká návštěva a parádní fotbalový zážitek.

Více zde

Finále Poháru SKFS odřídí zkušený rozhodčí Petr Poklop z Kutnohorska

23. 5. 2024

Ve svých padesáti letech se kutnohorský rozhodčí Petr Poklop dočkal vrcholného zápasu kariéry. Komisí rozhodčích byl delegován na finále DEMI SPORT Poháru SKFS, které se uskuteční ve střed 29. května od 18 hodin mezi domácími Psáry a Poříčany.

Více zde

Skuhravý a další legendy podpoří na Planeo Cupu i středočeské talenty

13. 5. 2024

Jarní měsíce patří už podvanácté Poháru mládeže FAČR Planeo Cupu. I letošní ročník největší události mládežnického fotbalu slibuje výjimečné zážitky. Během šesti finálových turnajů se na jednom místě setkají nejmladší nadějní fotbalisté, současní aktivní hráči i fotbalové legendy, které povzbudí nastupující generaci fotbalistů a zároveň se podělí o zkušenosti ze své bohaté a úspěšné kariéry.

Více zde

Votický Budil po záchraně rozhodčího: První pomoc by měl znát každý

10. 5. 2024

Trenér SK Votice Michal Budil předvedl 13. dubna v utkání I. A třídy (Votice – Kosoř 0:1) hrdinský čin, když zachránil rozhodčího Jaroslava Stejskala při náhlých zdravotních komplikacích.

Více zde

OFS Praha - západ rozjel projekt Veteránské ligy

2. 5. 2024

OFS Praha - západ zorganizoval od jara Veteránskou ligu. I přes menší zájem klubů se podařilo nastavit systém soutěže, která se už v okrese rozběhla. Do pilotního projektu se nakonec přihlásilo šest klubů. Zapojit se v budoucnu může každý další veteránský oddíl na OFS PZ.

Více zde
Všechny aktuality
Top