Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Ač se Lhota téměř celý zápas jen bránila atakům výborně hrajícího protivníka, měla nezbytný kus štěstí, hrála na hranici sebeobětování a ještě občas dovedla pozlobit obranu hostů. Něco sice její hráči pokazili, ale po změně stran Chvojka čapl špatnou rozehrávku Krupičky a po rychlém výpadu dal rozhodující gól.

Dobrovíz svoje šance pálila jednu za druhou. Něco pochytal bravurní Pejša v bráně, a když už byl třikrát překonaný, na čáře za ním zaskočili obránci.

A tak se zrodil výsledkový šok kola.

"Je to neskutečné, co se nám povedlo. Měli jsme samozřejmě kliku, protože hlavně směrem dopředu je soupeř vynikající, ale dozadu určitá okénka má a my jednoho využili. Pro nás je podstatné, že se sejdeme, co se tentokrát celkem povedlo. Pak můžeme hrát dobrý fotbal," hlásil nadšený trenér Lhoty Petr Cais.

Speciálně pak promluvil o nedávné posile z Kladna Simonu Chvojkovi. Ten nejen, že dal gól, ale udržel hodně míčů a ještě dovede pod tlakem rozehrát. "Simon je pro nás hodně platný, zásadní posila," ulevil si Cais.

Rudolf Muzika

Aktuality

Turnaj rozhodčích ovládl potřetí v řadě Rakovník

27. 11. 2023

Sedmý ročník halového fotbalového turnaje O pohár předsedy SKFS odehráli středočeští rozhodčí. Do tradičního místa klání v Unhošti zamířily výběry všechny dvanácti okresů centrální části Čech, z nichž byl už potřetí nejlepší OFS Rakovník, který ve finále přemohl OFS Kutná Hora. Paradoxně tak dva nejlepší týmy dodaly ty nejmenší okresy.

Více zde

Sníh Středočechům nechutnal. Jediná trefa Bory na postup dál nestačila

25. 11. 2023

Středočeská reprezentace se rozloučila s dalším ročníkem UEFA Regions Cupu už ve 2. kole národní kvalifikace, do které byla nasazená za účast ve finále předchozího ročníku. Pro nový realizační tým trenéra Jana Rajnocha to byla v sobotu hořká premiéra.

Více zde

Středočeská repre pro UEFA Regions Cup zná nominaci

23. 11. 2023

Realizační tým trenéra Jana Rajnocha připravil pro středočeský výběr ještě jeden trénink před sobotním 2. kolem UEFA Regions Cupu. Do něj byli Středočeši nasazeni proti výběru Vysočiny. Zápas se hraje od 11 hodin na umělé trávě v Humpolci.

Více zde

NSA zveřejnila informace k dotačnímu programu Můj klub 2024. Alokace se navýšila

15. 11. 2023

Národní sportovní agentura v tomto týdnu vypíše svoji nejrozsáhlejší a pro sportovní kluby nejdůležitější výzvu Můj klub 2024, ve které budou oproti předchozím rokům provedeny dílčí změny, o kterých informuje Ondřej Šebek předseda NSA.

Více zde

SOUHRN 2. kola DEMISPORT OP: Všenory podzimním mistrem

13. 11. 2023

Všenory uhájily první místo DEMISPORT Okresního přeboru na zimní období, když zvítězily na hřišti rezervy Vestce. Roztoky udolaly Holubice a Štěchovice v derby doma překvapivě přetlačily Hradištko.

Více zde
Všechny aktuality
Top