Blíží se finále poháru OFS Praha - západ

15. 6. 2023

Za necelý týden se okres Praha - západ může těšit na poslední soutěžní utkání této sezony. V Jílovišti proti sobě naskočí v rámci okresního finále poháru Olympie Dolní Břežany a Sokol Dobrovíz. Utkání startuje ve středu 21. června v 17:30.

Jíloviště bylo nedávno svědkem i finále poháru SKFS a všechno proběhlo na výbornou. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Těšit se můžete také na tombolu se zajímavými cenami.

Olympie přešla přes Vrané a Zlatníky po výhrách 4:1 a 6:2. Sokol Dobrovíz na své cestě do finále přešel přes Třebotov, který porazila 7:2 a v semifinále deklasovala Roztoky 12:1.

Doražte se rozloučit s končícím ročníkem 2022/2023, kde se setkají dva nejvýše postavené týmy v tabulce DEMISPORT Okresního přeboru.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top