Blíží se finále poháru OFS Praha - západ

15. 6. 2023

Za necelý týden se okres Praha - západ může těšit na poslední soutěžní utkání této sezony. V Jílovišti proti sobě naskočí v rámci okresního finále poháru Olympie Dolní Břežany a Sokol Dobrovíz. Utkání startuje ve středu 21. června v 17:30.

Jíloviště bylo nedávno svědkem i finále poháru SKFS a všechno proběhlo na výbornou. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Těšit se můžete také na tombolu se zajímavými cenami.

Olympie přešla přes Vrané a Zlatníky po výhrách 4:1 a 6:2. Sokol Dobrovíz na své cestě do finále přešel přes Třebotov, který porazila 7:2 a v semifinále deklasovala Roztoky 12:1.

Doražte se rozloučit s končícím ročníkem 2022/2023, kde se setkají dva nejvýše postavené týmy v tabulce DEMISPORT Okresního přeboru.

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top