Aktuality

Hygienicko-epidemiologická pravidla ve vztahu k fotbalu a futsalu

6. 12. 2021

V návaznosti na aktuální mimořádná opatření MZČR účinná od čtvrtka 25. listopadu 2021 FAČR zveřejňuje výkladové stanovisko ve vztahu k provozování tréninků a soutěžních i přátelských utkání ve fotbalu a futsalu.

Více zde

Seminář Kondiční trénink pod vedením Matěje Rajnocha

4. 12. 2021

Seriál přednášek/seminářů, realizovaný v rámci společného projektu s OFS Praha - západ a OFS Kutná Hora, bude pokračovat až do Vánoc.

Více zde

Výběry mladších dorostenců se utkaly O pohár předsedy ČUS

1. 12. 2021

Ve Středočeském kraji pokračoval po skočení podzimní části sezony projekt pro mladší dorostence, který vyvrcholí jarním republikovým Memoriálem Josefa Šurala.

Více zde

Okresní střelec: Střelecká přetahovaná zatím mluví pro Ondruše!

16. 11. 2021

Hlavní slovo si poslední kola berou Martin Ondruš a Petr Filip ze třetí třídy skupiny A, kteří se blíží k hranici třiceti branek. Další branky bude na podzim moct přidat z čela střelecké tabulky už pouze Edis Šahini, dohrávka Tuchoměřic s Hostivicí je na programu ve středu.

Více zde

Souhrn 13. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Na čele tabulky přezimuje Dobrovíz

15. 11. 2021

Se třiatřiceti body bude podzimním půlmistrem Dobrovíz. Čelo soutěže je nabité. V závěsu jsou Zlatníky, Dolní Břežany, Tuchoměřice a Psáry. Sestupové starosti bude mít na jaře zejména Zvole, Dobříč a Hostivice.

Více zde

Okresní střelec: Ondruš má již pětadvacet branek!

10. 11. 2021

Ve vedení tabulky střelců v okrese Praha-západ je Martin Ondruš, který má s pětadvaceti zásahy čtyřgólový náskok před Petrem Filipem. Na devatenácti brankách je tuchoměřický Edis Šahini.

Více zde

Souhrn 12. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Zlatníky se prokousaly do čela

9. 11. 2021

Na malou chvíli se na čelo tabulky dostaly Zlatníky, které však přeskočí Dobrovíz, jelikož Zvole k utkání na půdu Dobrovíze nedorazila. Psáry prohrály na domácí půdě se Štěchovicemi. Dolní Břežany zase padly s Povltavskou FA C.

Více zde

Okresní naděje! Filip Hes píská krajské soutěže již od devatenácti let

7. 11. 2021

Čtyřiadvacetiletý Filip Hes patří jurisdikcí do OFS Praha – západ. Rozhodčím se stal v roce 2014, to mu bylo pouhých šestnáct let. Do krajských soutěží naskočil na podzim 2016, i když to bylo takové poloviční angažmá.

Více zde

Okresní střelec: Ve vedení tandem ze třetí třídy Filip - Ondruš

2. 11. 2021

Magickou hranici dvaceti vstřelených branek překonala po jedenáctém hracím víkendu hned dvojice hráčů. Petr Filip z Vraného nad Vltavou a Martin Ondruš z Okrouhla. Na třetí pozici je Edis Šahini se sedmnácti trefami.

Více zde

Souhrn 11. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Psáry loupily v Dolních Břežanech

1. 11. 2021

V čele tabulky zůstává Dobrovíz, která otočila utkání s poslední Hostivici poté, co hostivický Černý obdržel červenou kartu. Nezaváhaly ani celky Tuchoměřic a Povltavské FA C. V Chotči pak ztratily Zlatníky.

Více zde

VIDEO: Tomáš Neumann předal na Moravě šek na pomoc po ničivém tornádu

30. 10. 2021

Ve čtvrtek 24. června 2021 se v 19 hodin a 20 minut objevila do té doby v České republice naprosto nevídaná věc. Břeclavsko a Hodonínské zasáhlo silné tornádo. Tento ničivý živel napáchal mnoho materiálních škod, ale připsal si bohužel také oběti na životech.

Více zde

Okresní střelec: Na čele Šahiniho doplnil Filip z Vraného

26. 10. 2021

Na sedmnácti brankách jsou tuchoměřický Edis Šahini a Petr Filip z Vraného nad Vltavou. O trefu zpět je Ondřej Mareček ze Statenic. Na metu čtrnácti zásahů se dostal ještě Martin Ondruš z Okrouhla.

Více zde

Souhrn 10. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Záchranářské boje pro Libeř a Zvoli

25. 10. 2021

Důležité zápasy na chvostu tabulky zvládla Libeř proti Hostivici a Zvole na hřišti Dobříče. Favorité potvrdili papírové předpoklady. Na druhé místo se vyšplhalo mužstvo Zlatníků.

Více zde

Okresní tipovačka: 10. kolo očima Lukáše Mráze z Povltavské FA

22. 10. 2021

Tentokrát tipuje výsledky nadcházejícího kola DEMISPORT Okresního přeboru bývalý GTM trenér OFS Praha-západ Lukáš Mráz.

Více zde

Hráč kola Mráz: O mládežnický fotbal v našem okrese je dobře postaráno

21. 10. 2021

Lukáš Mráz má za sebou těžké období po velkém zranění kolene. V devátém kole DEMISPORT Okresního přeboru ale zaujal vstřeleným hattrickem proti Roztokám. V rozhovoru vypráví o návratu po zranění, ale i o své bývalé pozici Grassroots trenéra mládeže.

Více zde

Elite Ref Academy SKFS se rozjela i se zastoupením OFS Praha-západ

19. 10. 2021

Čtrnáct nejtalentovanějších arbitrů Středočeského kraje se 17. října 2021 sjelo na poněkud nezvyklou osmou hodinu ranní do pražské Hostivaře k prvnímu workshopu Elite Ref Academy SKFS.

Více zde

Okresní střelec: Střelci z DEMISPORT Okresního přeboru mlčeli

19. 10. 2021

Na čele nadále zůstává Edis Šahini, na kterého se dotahuje Ondřej Mareček. Prosadil se také kapitán Vraného Petr Filip, jenž vstřelil dvě branky. Přední střelci z DEMISPORT Okresního přeboru tentokrát ostrými nepálili.

Více zde

Olympie zvládla zápas o všechno, porazila Tuchoměřice

18. 10. 2021

Páteční šlágr devátého kola DEMISPORT Okresního přeboru vyzněl lépe pro domácí Olympii. Dolní Břežany poslal do vedení František Sklenář. Ještě do přestávky se trefil Petr Studnička a výhru pečetil v samotném závěru Petr Hruška.

Více zde
Top