SKFS pomáhá. Na obnovu vyhořelých kabin Voděrad přispěl dvaceti tisíci

19. 7. 2023

Fotbalový klub TJ Sokol Voděrady postihlo na konci června neštěstí. Během chvíle jim totiž oheň kompletně zničil fotbalové kabiny, které své pomocí budovali pětadvacet let. Malý klub, který hraje druhou nejnižší soutěž v rámci OFS Rychnov nad Kněžnou, tak v tuto chvíli nemá zázemí, ani vybavení.

Podnět Výkonnému výboru SKFS dal sám předseda Tomáš Neumann. Vedení se rozhodlo přispět. „Hned po té nešťastné události mi psal Tomáš Rejzek z OFS Rychnov nad Kněžnou, se kterým dlouhodobě spolupracuji, a celou věc mi popsal a vysvětlil. Říkal, že obec chystá sbírku na obnovu kabin. Sám jsem si pak zjišťoval informace na Královéhradeckém KFS. Došel jsem k závěru, že došlo opravu na lidské neštěstí, a že SKFS by měl pomoct fotbalu na vesnici," líčil předseda Tomáš Neumann.

„Výkonný výbor se k tomu postavil skvěle a posíláme částku dvacet tisíc korun, která sice není nijak vysoká v poměru celkových nákladů, ale kdyby nás bylo více, tak to Voděradům pomůže. Doufám, že se tam brzy sejdeme na pivku už pod novou pergolou. Děkuji kolegům z výkonného výboru, že máme i humanitární přesah a pomáháme fotbalu na nejnižších místech i v jiných krajích," dodal Neumann.

Přispět můžete na číslo účtu: 325600194/0300

Stav konta aktualizuje obec Voděrady na svém webu.

Aktuality

Trénink OFS výběru v kategorii WU14

21. 2. 2024

V úterý 27.2. proběhne na hřišti v Jílovišti trénink okresního výběru holek v kategorii do čtrnácti let pod vedením GTM OFS Dana Karase. Vítány jsou všechny zájemkyně z okresu Praha - západ!

Více zde

Valná hromada SKFS se uskuteční 3. dubna 2024 v Praze

16. 2. 2024

Výkonný výbor Středočeského krajského fotbalového svazu na svém jednání dne 14. února 2024 stanovil termín a místo konání řádné valné hromady v roce 2024.

Více zde

Návrat semináře Škola v pohybu pro učitele. Lekory budou středočeští GTM trenéři

26. 1. 2024

Fotbalové asociace České republiky (FAČR) a Asociace školních sportovních klubů (AŠSK) nabízí znovu účast na semináři ŠKOLA V POHYBU, který je určen především pro učitele a učitelky tělesné výchovy na základních školách, mateřských škol a pracovníky družin a sportovních kroužků.

Více zde

Testování Lektorů pravidel dopadlo znovu pro Středočechy na výbornou

22. 1. 2024

Seminář krajských Lektorů pravidel fotbalu vedený Pravidlovou komisí FAČR pod vedením Jiřího Kureše proběhl v letošním roce v Plzeňském kraji, konkrétně na půdě OFS Klatovy 12. a 13. ledna. Středočeští lektoři prokázali svou kvalitu a byli nejlepší.

Více zde

Vedení SKFS se setkalo s předsedy OFS a členy svých komisí

10. 1. 2024

Vedení SKFS pozvalo předsedy okresních fotbalových svazů a členy svých komisí na tradiční novoroční setkání, které hostil Malešický mikropivovar.

Více zde
Všechny aktuality
Top