SKFS pomáhá. Na obnovu vyhořelých kabin Voděrad přispěl dvaceti tisíci

19. 7. 2023

Fotbalový klub TJ Sokol Voděrady postihlo na konci června neštěstí. Během chvíle jim totiž oheň kompletně zničil fotbalové kabiny, které své pomocí budovali pětadvacet let. Malý klub, který hraje druhou nejnižší soutěž v rámci OFS Rychnov nad Kněžnou, tak v tuto chvíli nemá zázemí, ani vybavení.

Podnět Výkonnému výboru SKFS dal sám předseda Tomáš Neumann. Vedení se rozhodlo přispět. „Hned po té nešťastné události mi psal Tomáš Rejzek z OFS Rychnov nad Kněžnou, se kterým dlouhodobě spolupracuji, a celou věc mi popsal a vysvětlil. Říkal, že obec chystá sbírku na obnovu kabin. Sám jsem si pak zjišťoval informace na Královéhradeckém KFS. Došel jsem k závěru, že došlo opravu na lidské neštěstí, a že SKFS by měl pomoct fotbalu na vesnici," líčil předseda Tomáš Neumann.

„Výkonný výbor se k tomu postavil skvěle a posíláme částku dvacet tisíc korun, která sice není nijak vysoká v poměru celkových nákladů, ale kdyby nás bylo více, tak to Voděradům pomůže. Doufám, že se tam brzy sejdeme na pivku už pod novou pergolou. Děkuji kolegům z výkonného výboru, že máme i humanitární přesah a pomáháme fotbalu na nejnižších místech i v jiných krajích," dodal Neumann.

Přispět můžete na číslo účtu: 325600194/0300

Stav konta aktualizuje obec Voděrady na svém webu.

Aktuality

Přehled sestupů a postupů v soutěžích OFS Praha - západ 2023/2024

17. 6. 2024

Sezona 2023/2024 je u konce. Okresní fotbalové soutěže dospělých znají své vítěze, ale také sestupující. Níže popsaný stav je platný ke dni 17.06.2024. Do konečného počtu postupujících a sestupujících ještě může promluvit (ne)přihlášení družstev do soutěží SKFS a OFS PZ.

Více zde

Dorostenci Zvole zvítězili v dorosteneckém EOS Okresním přeboru

11. 6. 2024

Tento dorost si budou ve Zvoli dlouho pamatovat. Dorostenecký celek Sokola nenašel v celé sezoně jediného přemožitele, zaslouženě ovládl EOS Okresní přebor dorostu na Praze - západ a může se radovat z postupu do krajské soutěže.

Více zde

Podpora miniturnajů od VV OFS PZ

10. 6. 2024

Výkonný výbor OFS Praha - západ chce podpořit kluby, které během sezóny pořádají turnaje pro ty nejmenší fotbalisty. Zásadou každého takového turnaje musí být maximální herní čas pro děti a minimální tlak na výsledek.

Více zde

Losovací aktiv proběhne na konci července

10. 6. 2024

Losovací aktiv před soutěžním ročníkem 2024/25 se uskuteční ve čtvrtek 25.7.2024 od 17:30 v aule ČUS. Účast statutárního zástupce klubu hrajícího svými družstvy soutěže OFS Praha-západ je dle čl. 37 aktuálního znění RMS povinná.

Více zde

ZŠ Davle uspěla na finále McDonald’s Cup

9. 6. 2024

Největší fotbalový turnaj pro žáky základních škol zná svého vítěze. Mistry republiky 25. ročníku se staly výběry základních škol Davle, Sportovní a Kolová. Letošní jubilejní ročník opět překonal předchozí rekordy. McDonald’s Cup si letos zahrálo 40 tis. kluků a holek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top