SKFS pomáhá. Na obnovu vyhořelých kabin Voděrad přispěl dvaceti tisíci

19. 7. 2023

Fotbalový klub TJ Sokol Voděrady postihlo na konci června neštěstí. Během chvíle jim totiž oheň kompletně zničil fotbalové kabiny, které své pomocí budovali pětadvacet let. Malý klub, který hraje druhou nejnižší soutěž v rámci OFS Rychnov nad Kněžnou, tak v tuto chvíli nemá zázemí, ani vybavení.

Podnět Výkonnému výboru SKFS dal sám předseda Tomáš Neumann. Vedení se rozhodlo přispět. „Hned po té nešťastné události mi psal Tomáš Rejzek z OFS Rychnov nad Kněžnou, se kterým dlouhodobě spolupracuji, a celou věc mi popsal a vysvětlil. Říkal, že obec chystá sbírku na obnovu kabin. Sám jsem si pak zjišťoval informace na Královéhradeckém KFS. Došel jsem k závěru, že došlo opravu na lidské neštěstí, a že SKFS by měl pomoct fotbalu na vesnici," líčil předseda Tomáš Neumann.

„Výkonný výbor se k tomu postavil skvěle a posíláme částku dvacet tisíc korun, která sice není nijak vysoká v poměru celkových nákladů, ale kdyby nás bylo více, tak to Voděradům pomůže. Doufám, že se tam brzy sejdeme na pivku už pod novou pergolou. Děkuji kolegům z výkonného výboru, že máme i humanitární přesah a pomáháme fotbalu na nejnižších místech i v jiných krajích," dodal Neumann.

Přispět můžete na číslo účtu: 325600194/0300

Stav konta aktualizuje obec Voděrady na svém webu.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top