SKFS má na jaro 105 připravených rozhodčích. Komise vyhlásila ty nejlepší

3. 3. 2023

Tradiční seminář krajských fotbalových rozhodčích před startem jarní části sezony se uskutečnil o víkendu v Královicích u Slaného. Den předtím tam měli dostaveníčko i delegáti SKFS.

Předseda KR SKFS Petr Blažej měl z víkendového semináře dobrý pocit: „Akce proběhla v klidu a úspěšně. Organizace byla připravená a rozhodčí přijeli také kvalitně připravení. Po všech stránkách se seminář vyvedl."

Blažeje potěšil i bohatý seznam vážených hostů. Na seminář dorazil předseda Komise rozhodčích FAČR Radek Příhoda, předseda Komise rozhodčích Řídící komise Čechy Václav Hartman, člen vedení ŘKČ Libor Zeman či sekretář ŘKČ David Anděl. „Nechyběli kolegové z Plzeňského kraje, s nimiž máme navázanou bližší spolupráci. Navštívili jsme i jejich seminář," upřesnil Blažej a dodal: „Radek Příhoda měl přednášku na aktuální témata, čímž nám okořenil jeden den semináře. Jsem rád, že důležitost naší komise je vnímána napříč celou republikou."

Rozhodčí absolvovali testy už v týdnu před seminářem. Online formou. „Někteří nováčkové si je napsali znovu. Výsledek toho byl, že s jedním nováčkem jsme se rovnou rozloučili. Okresní komise si ho hned rovnou stáhla zpět. Došlo i na nepříjemnou věc. S jedním naším kolegou jsme se rozloučili, protože nepřijel na seminář připravený tak, jak se sluší a patří," uvedl předseda středočeské komise rozhodčích.

Komise rozhodčích SKFS začala nově vyhlašovat nejlepšího rozhodčího a nejlepšího asistenta podzimní části sezony. Nejlepším sudím se stal Miroslav Garaja z Benešova a nejlepší asistent je Josef Němeček.

Na jarní část má SKFS 105 připravených rozhodčích. „Chceme mít výstavní rozhodčí, ale bez postupů a sestupů není pnutí. I proto jsme se s pěti rozhodčími rozloučili," dodal Petr Blažej.

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top