Finále poháru bude hostit Jíloviště. Uspějí Průhonice na druhý pokus?

24. 5. 2023

Do letošního finále Poháru SKFS se probojovaly celky TJ Jíloviště a Spartaku Průhonice. Oba projevily zájem pořádat letošní finále.

O pořadatelství nakonec musel svým hlasováním rozhodnout Výkonný výbor SKFS. „Vedení SKFS vybralo za pořadatele TJ Jíloviště," informoval sekretář SKFS Tomáš Turek.

Zápas se z původního termínu posunul o den dopředu. SKFS nechtěl zbytečně konkurovat finále Evropské konferenční ligy v Edenu.

Finále mezi TJ Jíloviště a Spartakem Průhonice se tedy uskuteční v úterý 6. června od 18 hodin. Hosté jsou ve finále podruhé za sebou. V loňském roce prohráli na hřišti Hřebče 0:2. Letos jsou papíroví favorité proti pátému týmu I. A třídy, skupiny A.

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top