Děvčata z okresu Praha - západ druhá na finálovém turnaji kategorie WU11

11. 6. 2023

Hřiště Viktorie Radim na Kolínsku hostilo v úterý devět dívčích okresních výběrů, které se utkaly o celkové prvenství v sezoně 2022/2023.

V celém turnaji si nejlépe vedly holky z Příbrami. Stříbrné medaile převzala děvčata z Prahy – západ a na třetím místě skončily fotbalistky z Kladenska.

„Celý kraj se sjel k nám do Radimi. Plánovali jsme to zde uspořádat už v zimě," uvedl Dušan Hrabal, který ve Viktorii Radim předsedou a je zároveň sekretářem OFS Kolín. „Jedná se o mladší děvčata a je vidět, kdo hraje fotbal od malička a kdo začal trochu déle. Na turnaji je vidět hodně zajímavých a šikovných fotbalistek. Ostatní se to stále učí, což je princip této akce. Chceme, aby dívčí fotbal zažili. V klubech ho nemají."

Kolínská děvčata nemají v Radimi přímo dívčí tým, ale fungují v projektu Podlipanska. „Tým združuje holky z více týmů. Děvčata normálně hrají za své kluby a poté se jednou či dvakrát do měsíce schází. Trénují a hrají zápasy se soupeři, jako je Sparta nebo Slavie," dodal Hrabal.

Konečné pořadí finálového turnaje WU11

1. OFS Příbram
2. OFS Praha – západ
3. OFS Kladno
4. OFS Kolín I
5. OFS Beroun
6. OFS Mladá Boleslav
7. OFS Praha – východ
8. OFS Benešov
9. OFS Kolín II

| FOTOGALERIE

Aktuality

Všechno nejlepší, táto! Vždy byl někdo, ke komu jsem vzhlížel, říká Matyáš Kozák

31. 3. 2024

Šedesát je vám jen jednou za život. V dubnu oslaví životní jubileum Roman Kozák, legenda středočeských Nučic. O „Supovi“, jak se mu přezdívá, pohovořil v rozhovoru jeho syn Matyáš, odchovanec Sparty a aktuálně útočník Bohemians.

Více zde

Výběr WU14 OFS Praha - západ skončil na turnaji v Dobříši na čtvrtém místě

30. 3. 2024

V Poděbradech a Dobříši pokračovala ve středu série krajských turnajů dívek kategorie WU14, kterých se účastní okresních výběry z jedenácti okresních fotbalových svazů. Chyběl akorát Rakovník.

Více zde

Do krajského finále Memoriálu Josefa Šurala se výběr OFS Praha - západ nedostal

27. 3. 2024

Na jaře se uskutečnily tři základní turnaje krajské části Memoriálu Josefa Šurala U17, kterých se zúčastnilo deset okresních výběrů z dvanácti. Nezúčastnily se jen výběry Berouna a Rakovníka.

Více zde

Podpora náboru nových rozhodčích na OFS Praha - západ

21. 3. 2024

Informace zazněla již na klubovém Aktivu. OFS Praha - západ by rád co nejvíce podpořil kluby v náboru nových rozhodčích. Velice úspěšným motivačním prvkem pak bývá finanční odměna.

Více zde

Proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ

20. 3. 2024

V úterý proběhl Aktiv klubů OFS Praha - západ. V článku vám přinášime nejdůležitější informace a změny, které na této klubové akci zazněly.

Více zde
Všechny aktuality
Top