Děvčata z okresu Praha - západ druhá na finálovém turnaji kategorie WU11

11. 6. 2023

Hřiště Viktorie Radim na Kolínsku hostilo v úterý devět dívčích okresních výběrů, které se utkaly o celkové prvenství v sezoně 2022/2023.

V celém turnaji si nejlépe vedly holky z Příbrami. Stříbrné medaile převzala děvčata z Prahy – západ a na třetím místě skončily fotbalistky z Kladenska.

„Celý kraj se sjel k nám do Radimi. Plánovali jsme to zde uspořádat už v zimě," uvedl Dušan Hrabal, který ve Viktorii Radim předsedou a je zároveň sekretářem OFS Kolín. „Jedná se o mladší děvčata a je vidět, kdo hraje fotbal od malička a kdo začal trochu déle. Na turnaji je vidět hodně zajímavých a šikovných fotbalistek. Ostatní se to stále učí, což je princip této akce. Chceme, aby dívčí fotbal zažili. V klubech ho nemají."

Kolínská děvčata nemají v Radimi přímo dívčí tým, ale fungují v projektu Podlipanska. „Tým združuje holky z více týmů. Děvčata normálně hrají za své kluby a poté se jednou či dvakrát do měsíce schází. Trénují a hrají zápasy se soupeři, jako je Sparta nebo Slavie," dodal Hrabal.

Konečné pořadí finálového turnaje WU11

1. OFS Příbram
2. OFS Praha – západ
3. OFS Kladno
4. OFS Kolín I
5. OFS Beroun
6. OFS Mladá Boleslav
7. OFS Praha – východ
8. OFS Benešov
9. OFS Kolín II

| FOTOGALERIE

Aktuality

SOUHRN 9. kola DEMISPORT OP: Ztráty vedoucích celků, Všenory se dotáhly na čelo

2. 10. 2023

Situace na vrchu tabulky se vyrovnává. Roztoky ve šlágru kola padly na půdě Všenor. Ztratila také rezerva Vestce, která padla v Měchenicích s Povltavskou FA C. Celek z Povltaví se posunul již na čtvrtou příčku.

Více zde

Středočeské kluby mohou objednávat kelímky za výhodnou cenu

28. 9. 2023

Vratné kelímky jsou hitem. Najdete je na každé velké akci. Nyní jsou dostupné i pro kluby Středočeského kraje díky rámcové smlouvě firmy Nicknack se SKFS. Své produkty představil zástupce firmy Marek Štěpánek také v rámci Dne středočeského fotbalu.

Více zde

SOUHRN 8. kola DEMISPORT OP: Velké Přílepy přehrály Štěchovice

26. 9. 2023

Velké Přílepy v posledních dnech změnily název fotbalového oddílu z TJ Sokol na FK. Možná i tato změna pomohla k výhře nad Štěchovicemi. Na čele zůstává po výhrách rezerva Vestce a Roztoky. S jedinou porážkou jsou v závěsu Všenory.

Více zde

Další senzace Lhoty, jako první porazila královnu B třídy z Dobrovíze

25. 9. 2023

Fotbalisté Lhoty nepřestávají šokovat I. B třídu. Ač by měli patřit k outsiderům soutěže, doma si po Velké Dobré poradili také s dalším velkým kandidátem na postup. Dobrovíz porazili brankou Simona Chvojky 1:0 a připravili jí první porážku v soutěži.

Více zde

Planeo Cup poprvé s Janem Kollerem

24. 9. 2023

Pohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO CUP, startuje do svého už 12. ročníku! Nejvýznamnější akce mládežnického fotbalu v České republice v návaznosti na začátek školního roku volá do hry na 18 tisíc mladých fotbalistů a fotbalistek z celého Česka.

Více zde
Všechny aktuality
Top