Pravidla a řády

Okresní střelec: Štědronský odskočil Štumpfovi

28. 9. 2021

Na čele tabulky střelců okresu Praha-západ je Matěj Štědronský, který se odpoutal od Bedřicha Štumpfa. Na deset zásahů se dostal i Edis Šahini z Tuchoměřic a Ondřej Mareček ze Statenic.

Více zde

Souhrn 6. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dva debalky a první výhra Zvole

27. 9. 2021

Šesté kolo přineslo první výhru Zvole, která si poradila se Štěchovicemi. Nadělovaly celky Dobrovíze a Dolních Břežan. Olympie nastřílela sedm branek a Dobrovíz nasázela dokonce devět gólů.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

24. 9. 2021

Poslední zářijový víkend nabídne opět plnou dávku fotbalu na okrese Praha-západ. V pátek se od 19:00 představí rezervy Jíloviště a Jílového. Kompletní program DEMISPORT Okresního přeboru se pak odehraje v sobotu.

Více zde

Okresní tipovačka: 6. kolo očima Tomáše Foferky ze Psár

24. 9. 2021

V sobotu se rozehraje již šesté kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Tipovačku si na svá bedra tentokrát vzal brankář Rapidu Psáry Tomáš Foferka. Jak tipuje zápas o čelo tabulky mezi Dobrovízí a Povltavskou FA C? A naváže na tipovací formu Jakuba Wulkana z minulého kola?

Více zde

Proběhl celodenní kemp okresních výběrů U11 a U12

24. 9. 2021

Podruhé v této sezoně se sešly okresní výběry U11 a U12. Starší kategorie si navíc zahrála přípravné utkání s týmem SK Slavia Praha. Následovat budou další společné akce pod vedením trenérů OFS Praha-západ.

Více zde

Hráč kola Foferka: Postup je jednoznačným cílem celého klubu!

23. 9. 2021

Psáry ve šlágru pátého kola zdolaly Dobrovíz 1:0 a porazily konkurenta v boji o přední příčky. Tomáš Foferka se stal prvním brankářem, který byl zvolen hráčem kola DEMISPORT Okresního přeboru.

Více zde

Okresní střelec: Změna na čele, ve vedení Štědronský a Štumpf

21. 9. 2021

Střídání! Tabulku okresních střelců dlouho vedl Edis Šahini. Nyní ho střídá dvojice Matěj Štědronský a Bedřich Štumpf. O branku zpět je právě tuchoměřický střelec Šahini a Ondřej Hnát ze Zvole.

Více zde

Souhrn 5. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Psáry vynulovaly vedoucí Dobrovíz

20. 9. 2021

Páté kolo bylo ve znamení šlágru mezi Psáry a Dobrovízí. Toto utkání lépe zvládl domácí celek, jenž nepovolil Dobrovízi skórovat. Rapid se mohl radovat z výhry 1:0. Nezaváhaly ani celky Dolní Břežany a Povltavská FA C.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

17. 9. 2021

Na programu je páté kolo okresních soutěží v okrese Praha-západ. Tradičně již v pátek se hraje utkání v Dolních Břežanech. Nabitý program pak následuje v sobotu a v neděli.

Více zde

Okresní tipovačka: 5. kolo očima Jakuba Wulkana z Roztok

17. 9. 2021

Startuje páté kolo DEMISPORT Okresního přeboru. Své tipy vám tentokrát nabídne Jakub Wulkan. Hráč Roztok má za sebou několik sezon v pražském přeboru, nyní ale hájí červenobílé barvy.

Více zde

Okresní střelec: Na Šahiniho se dotáhl Pospíšil

14. 9. 2021

Na čele tabulky najdeme hned tři střelecká dua z DEMISPORT Okresního přeboru. Psárská dvojice Michal Pospíšil a Marek Kováč. Tandem z Dolních Břežan Radek Matoušek a Matěj Štědronský. A v neposlední řadě také dvojka z Tuchoměřic, Edis Šahini a Jakub Nový.

Více zde

Souhrn 4. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz rozdrtila ve šlágru Roztoky

13. 9. 2021

Šlágr čtvrtého kola zvládla Dobrovíz, která deklasovala Roztoky 7:0. Dobříč zapsala první tři body do tabulky, když doma porazila Zbuzany B. Bez ztráty bodu pokračují již pouze první Dobrovíz a Psáry, které budou dohrávat zápas druhého kola.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

11. 9. 2021

Čtvrté kolo je za dveřmi. Velké očekávání je před šlágrem DEMISPORT Okresního přeboru mezi Dobrovízí a Roztokami. Víkendový program odstartuje již v pátek v Jílovišti.

Více zde

Okresní tipovačka: 4. kolo očima Jaroslava Kasíka ze Zlatníků

10. 9. 2021

Úspěšný střelec Jaroslav Kasík tipuje výsledky čtvrtého kola DEMISPORT Okresního přeboru. Ve šlágru kola mezi Dobrovízí a Roztoky věří bývalý extraligový hokejista domácímu celku. Podaří se mu překonat tři správné tipy jeho tipujících soupeřů z předchozích kol?

Více zde

Hráč kola Kasík po hattricku: Nejsem hamoun, raději někomu přihraju do prázdné

10. 9. 2021

Jaroslav Kasík. Leckdo by si mohl myslet, že se jedná o ryze hokejové jméno. Několik sezon už tomu tak ale rozhodně není. Bývalý obránce a držitel extraligového titulu se Spartou přesedlal do útoku a náramně mu to tam sedí. Na začátku sezony nasázel již pět branek. „Spoluhráči si ze mě dělají legraci, že už jsem asi neměl komu přihrát,“ směje se nynější kustod a masér sparťanských hokejistů.

Více zde

Okresní střelec: Vede Šahini, v závěsu Pospíšil

7. 9. 2021

Na čele tabulky střelců v okrese Praha-západ se toho od minulého víkendu příliš nezměnilo. Ve vedení je stále čtyřiadvacetiletý Edis Šahini, jehož následuje zkušený Michal Pospíšil. Ten se po šestibrankovém galapředstavení prosadil i ve druhém utkání sezony.

Více zde

Souhrn 3. kola DEMISPORT Okresního přeboru: Dobrovíz bez ztráty stále na čele

6. 9. 2021

Třetí kolo je minulostí. Dolní Břežany doma deklasovaly Choteč 9:1 a drží se na druhém místě tabulky. Stoprocentní je stále Dobrovíz, jenž si poradila s Tuchoměřicemi. Zvítězili také Psáry. Osm gólů nastřílely Dobříči Zlatníky.

Více zde

Kam v okrese o víkendu na fotbal

3. 9. 2021

DEMISPORT Okresní přebor má před sebou již třetí kolo. Pokračují také soutěže třetích tříd. Nově se pak připojují čtvrté třídy. Vše odstartuje již v pátek, kdy Olympie Dolní Břežany přivítá pod umělým osvětlením Choteč. Nabitý program pak bude pokračovat v sobotu a v neděli.

Více zde
Top